Sung Kyu se díky armádě sblížil s mnoha umělci

15:00 | 23.01.2020 Eunka 2
Kim Sung Kyu z Infinite se nedávno vrátil z armády. Přinesl si mnoho zážitků, o které se s fanoušky podělil v pořadu Radio Star.
Kim Sung Kyu
Kim Sung Kyu FOTO: instagram.com/woollim.entertai...
Sung Kyu si po propuštění z armády zase užívá života idola. Dne 22. ledna se objevil v jedné epizodě pořadu Radio Star. Přiznal, že už za týden po návratu z vojny začal pracovat. Nějaký velký odpočinek se nekonal.

Zavzpomínal i na členy Infinite. Jmenoval hlavně Sung Yeola a Dong Wooa, nicméně všem ve video zprávě vzkázal: "Hodně sil, vojáci!" Dále hovořil o tom, jak se během své vojenské služby sblížil s Kang Ha Neulem, Ji Chang Wookem, Onewem, Jo Kwonem, Xiuminem a Yoon Ji Sungem. Sblížili se snadno, protože byli vlastně vojáci a spolubojovnící v armádě. Nehledělo se na to, kdo je mladší a kdo starší. 

Všichni se rozesmáli, když odhalil: "Když se setkáme, mluvíme o tom, v čem každý z nás uspěl. Máme něco společného, protože jsme všichni prošli těžkými obdobími. Ji Chang Wook mi řekl, že během opravdu těžkého období, jedl jen rýži se solí. Nechtěl jsem prohrát, tak jsem řekl, že když jsem žil v goshiwonu, jedinou věcí, kterou jsem jedl, byla rýže s vejci, pokrm, který poskytovali zdarma." (Goshiwon je druh levného bydlení, které si obvykle pronajímají studenti studující na důležitou zkoušku).Jak žijí teď? Sung Kyu odvětil: "Všichni se máme dobře. Nemohu říci, že se mám špatně. Je to už 10 let, co jsem debutoval, a naše skupina vyrážela na světová turné a koncerty. Stále jsem však velmi ambiciózní."

Kang Ha Neul má pověst člověka, který rád činí dobré skutky. Sung Kyu to potvrdil slovy: "Zjistil jsem, že je opravdu takový. Moc dobře se stará o ostatní lidi. Dokonce čistil vojákům uši a to není zas tak běžné. Byli jsme jako rodina. Myl ostatním uši jako matka. Také ostatním vymačkával pupínky."

Sung Kyu si během pobytu v armádě zahrál ve vojenském muzikálu Shinheung Military Academy a také spolu s některými umělci nazpíval armádní píseň. Díky tomu poznal nejen Kang Ha Neula a Ji Chang Wooka, ale i další herce a idoly.

ZDROJ: soompi.com
FOTO: instagram.com/woollim.entertainment/

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9