Nezastavitelné hudební novinky!

19:00 | 23.01.2020 Xiunka 0
První full album? Speciál před světovým turné? Repackage? Pojďme se podívat, kdo nás v nejbližší době potěší svou novinkou.
SIGNAL
SIGNAL FOTO: twitter.com/officialSIGNAL_
Máme v podstatě konec ledna. Na hudební scénu se nám již stihli vrátit například Kim Jaejoong z JYJ, ATEEZ, Kim Dong Wan z Shinhwa, Sungjae z BTOB, ENOi, Ong Seong Wu, ANS, Verivery a SF9. ZICO zahájil šílenství v podobě 'Any Song Challenge'. Pojďme se společně podívat, na čí návraty se můžeme v nejbližší době těšit.

Chlapecká rookie skupina SIGNAL, která v srpnu debutovala prostřednictvím singl alba The First Signal: Begins, připravuje svůj první návrat na hudební scénu. Na sociálních sítích byly zveřejněny teaser fotografie oznamující příchod nové hudby. Zatím není známo v jaké podobě a kdy se comeback uskuteční. 
Čtyřčlenná rocková kapela IZ se dne 31. ledna vrátí s třetím singl albem THE:IZ. Chlapci uskutečnili poslední comeback s podzimním rockovým singlem Memento pojednávajícím o bolestivém rozchodu.


Pohledná chlapecká skupina OnlyOneOf před pár dny vydala cover skladby MALAMENTE od španělské zpěvačky a skladatelky Rosalia. To ovšem není vše. Zveřejnila také tajemné video pojmenované mesSAGE, kterým oznámila, že se 30. ledna můžeme těšit na novou hudbu. Teaser fotografie zahájil Junji.Početná skupina THE BOYZ oznámila vydání prvního full alba Reveal. Datum vydání je stanoveno na 10. února.


Seung Youn, který jako sólista vystupuje pod stage jménem WOODZ, působí ve skupině UNIQ a byl členem X1, v současné době pracuje na písni, kterou složil Colde. Skupina PENTAGON oznámila vydání prvního studiového alba, jehož bychom se měli dočkat v únoru. Dívčí projektová skupina IZ*ONE obnovuje aktivity. Vypadá to tak, že se konečně dočkáme vydání prvního korejského full alba BLOOM*IZ. Rookie skupina AB6IX před světovým turné, v rámci kterého vystoupí také v Evropě, vydá speciální album. Těšit se můžeme na sólo skladby každého člena. Dne 29. ledna vydají Golden Child repackage album Without You.

Na který comeback se nejvíce těšíte?


FOTO: twitter.com/officialSIGNAL_ & twitter.com/official__IZ & twitter.com/OnlyOneOf_twt

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9