Kim Jaejoong chce, aby jej poznávalo více fanoušků

20:00 | 21.01.2020 Xiunka 0
Kim Jaejoong je legendou na korejské a také japonské hudební scéně. Co si přeje a na co se chce v budoucnu zaměřit?
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong FOTO: ijaefans.wordpress.com
Kim Jaejoong si našel ve svém přeplněném rozvrhu čas a v loňském roce zodpověděl pár otázek japonskému magazínu TV LIFE PREMIUM. Pojďme se na ně společně podívat.

Dlouho prohlašuješ, že jsi fanouškem L’Arc~en~Ciel HYDEho a X JAPAN YOSHIKIho. Během dvou live halloweenských akcích pořádaných HYDEm jsi s nimi vystoupil.
Bylo to jako sen, že jsem s nimi mohl stát na pódiu. Bylo to neuvěřitelné. Pro mě je YOSHIKI bohem a HYDE legendou. Ve stejnou dobu jsem se mohl setkat s bohem a legendou! Protože jsou také slavní v Koreji, přítel mi řekl: 'Závidím ti. Teď vím, žes byl dobrým člověkem, když jsi s nimi mohl vystoupit.' Často hovořím o nováčcích na veřejnosti. Moji fanoušci jsou z toho nadšení. Pak je podporují, protože jsou mi blízko. Mám s nimi dobrý vztah. Stejným způsobem mě podporují fanoušci HYDEho a YOSHIKIho. Jsem šťastný.

Stal ses známým z japonských variety programů pro svou přátelskou povahu a získáváš tak nové fanoušky.
Během sledování různých variety programů se o mě lidé začali zajímat a ptali se 'Kdo je Kim Jaejoong?' Pak si poslechli mé písně a přečetli rozhovory. Jsem rád, že se o mně dozvěděli. Chci, aby se zajímali o mou hudbu a další aspekty, počínaje variety pořady. Hudba je můj hlavní obor, ale také vím, jak je důležité rozpoznávání jmen. Budu ve variety programech dělat to nejlepší. Chci, aby mě lidé, kteří o mé existenci v Japonsku ještě nevědí, poznali. Jsem seznámen s jedinečnou kulturou Japonska, jako jsou haiku a ikebana, ve variety programech. Pokud nemám žádné zkušenosti, budu studovat a připravovat se předem.

Aktivně komunikuješ s fanoušky skrze sociální sítě. Kdy zveřejňuješ příspěvky?
Záleží na čase, ale v podstatě, když se mi chce, tak sdílím. Někdy zveřejním jen fotku, u které se zdá, že pro ni neexistuje žádný důvod, aby na ni fanoušci zareagovali. Pořízení fotky je jako spouštěč. Moji fanoušci reagují různými způsoby a snaží se mezi sebou komunikovat. Je to překvapivé a zajímavé.

Co plánuješ v budoucnu?
Minulý rok byl jako sen. Při příchodu na japonskou scénu jsem měl obavy, zda tam vůbec dokážu fungovat. Takže jsem byl opravdu šťastný, že jsem mohl aktivně propagovat. Protože je to díky podpoře od mých fanoušků, chci toho letos udělat ještě více. Budu opatrnější na své zdraví. Pomyslel jsem si, že udělám vše pro svůj trénink, ale bylo příliš mnoho plánů, takže jsem neměl čas chodit do posilovny. Je hezké mít spoustu práce!

 
ZDROJ: ijaefans.wordpress.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9