cignature lákají na debut s Nun Nu Nan Na

22:30 | 28.01.2020 Xiunka 0
Na hudební scénu za pár dní vtrhne nová dívčí skupina cignature. Chlapci ze skupiny CIX se tak mohou těšit na své sestřičky.
cignature
cignature FOTO: twitter.com/cignature_J9
Společnost C9 Entertainment koncem loňského roku oznámila debut nové dívčí skupiny, která byla zprvu přezdívána jako C9 GIRLZ. Postupně bylo představeno sedm dívek, kdy některé z nich v minulosti působily ve skupině GOOD DAY. Členkami nové skupiny jsou Jee Won, Semi, Chaesol, Sunn, Belle, Ye Ah a Seline. O dívkách se více dozvíte zde.

Stejně jako v případě chlapecké skupiny CIX, která rovněž spadá pod C9 Entertainment, bylo později odhaleno logo. Ukázalo se, že děvčata budou působit pod pojmenováním cignature. Krátce poté společnost uvedla: „Za účelem specializovaného a systematičtějšího managementu dívčích skupin byl vytvořen nový label J9 Entertainment.“ Všimněte si, že v oficiálním prohlášení společnosti stojí 'skupin'. Zatím není známo, zda kromě cignature připravuje společnost také debut jiné dívčí skupiny. Nicméně nedávno pod společností debutovalo duo Poetic Narrator, ve kterém působí Juniel a Doko. Vedoucím labelu je Kim Bum Joon, který se dříve staral o skupiny, jako jsou Shinhwa a g.o.d.

Debut nové skupiny cignature se uskuteční 3. února prostřednictvím debutového singlu Nun Nu Nan Na. O den později bude uspořádána debutová showcase nesoucí název 'cignature move'.

Zveřejněny byly již dva sety teaser fotografií, které jsou velmi barevné a celkově působí veselým dojmem.

Těšit se můžeme ještě na teaser video a  dance practice video.

Zaujala vás nová dívčí skupina cignature?


FOTO: twitter.com/cignature_J9

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9