Legendy hip-hop scény ukážou, jak se to správně dělá!

19:00 | 21.01.2020 Xiunka 0
Na televizní obrazovky příští měsíc vtrhne nový survival pořad, ve kterém uvidíme působit ty, jež se zasloužili o postavení základů korejského hip-hopu.
Logo Do You Know Hip Hop
Logo Do You Know Hip Hop FOTO: soompi.com
Televizní stanice Mnet, díky které si pravidelně užíváme Show Me The Money a High School Rapper, oznámila pořádání nového survival pořadu Do You Know Hip Hop. V rámci tohoto pořadu se představí rappeři, kteří aktivně působili od konce 90. let do počátku 2000. Navíc survival pořad nemá žádné věkové omezení.

Fanoušci hip-hop žánru s nadšením tipují, koho tak asi uvidíme v novém survival pořadu. Produkční tým řekl: „Rappeři, kteří se zasloužili o korejský hip-hop, se objeví v pořadu. Ti, který jsou po velmi dlouhou dobu fanoušci hip-hopu, tak uvidí mnoho známých tváří.“

Již nyní je jisté, že v survival pořadu uvidíme rappera, který si říká Onesun. Sledovat jsme jej mohli také v páté, šesté a sedmé řadě Show Me The Money.

Kdopak dále spadá do kategorie možných účastníků? Drunken Tiger, Movement Crew, Honey Family, Jinusean, 1TYM a CB Mass jsou pouze malým výčtem.

MC pořadu budou Yoo Byung Jae a Lee Yong Jin, kteří jsou velmi dobře obeznámeni s hip-hopovou scénou.

Premiéra je stanovena na 28. února. Těšíte se na Do You Know Hip Hop?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9