Kim Jaejoong: Všechno bylo dobré, když jsem byl mladý

17:00 | 06.02.2020 Xiunka 0
Vyhlášený krasavec Kim Jaejoong z JYJ se bojí stárnutí a přiznává, že s věkem přichází únava.
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong FOTO: facebook.com/CJESJYJ/
V roce 2016 Kim Jaejoong svým fanouškům skrze píseň vzkázal 'Setkáme se znovu, ale teď, když vás nevidím, jsem smutný'. Nyní máme rok 2020, kdy po velmi dlouhé době uskutečnil korejský comeback s druhým mini albem Love Song. Ve svém přeplněném rozvrhu si našel čas a poskytl rozhovor magazínu @star1.

Po velmi dlouhé době se střetáváš s korejskými médii. Jaké bylo focení?
Bylo to zajímavé. Vzhledem k tomu, že jsem již dříve pracoval se @star1, zdá se, že focení bylo pro mě pohodlnější.

Zdá se, že nemáš žádné 'datum vypršení platnosti'. Jsi stále stejný.
Je to tak? Nevypadá to tak. Zdá se, že pro mě existuje datum vypršení platnosti a obávám se jej. Vzhled je vzhled, ale cítím, že o všem přemýšlím jen svou myslí a mého srdce to nedosáhne. Když mi bylo dvacet, snažil jsem se vyřešit hádanku života. Hodně dlouho jsem do něj investoval. Samotná existence je sama o sobě vzácná. Nyní, když se hádanka krapet posunula k vyřešení a já se přizpůsobil, zdá se, že ten příšerný věk přišel.

Bojíš se?
No… já nevím. Je to nyní trochu odlišné od pocitu, že bych se dokázal postavit čemukoliv, jako v minulosti. Dříve jsem měl zářivou energii, ale teď cítím, že bych měl být rozumnější. Měl bych tak jednat. Věci jako tyto jsou občas dusivé. Když nad tím tak přemýšlím, myslím, že všechno bylo dobré, když jsem byl mladý.

Chybí ti být mladým?
Bylo to velmi nostalgické období, kdy neexistovaly žádné obavy. Nyní jsem poznal tolik věcí a strach narůstá.Přesto je tvé výročí od debutu nepostřehnutelné.
Ještě to nebylo dvacet let, haha. Je mnoho lidí, kteří žijí s nadšením a zkouší okolo nás nové věci. Dokonce i po dvaceti letech. Když se na tyto lidi dívám, nemám pocit, že je to tak dlouho. V poslední době jsem se v Japonsku choval jako nováček skromně. Myslím si, že tento pocit je lepší. Cítím se díky tomu mladším.

Proto propaguješ v Japonsku s myslí nováčka?
Správně, ale není to tak, že by někdo při spolupráci se mnou mě měl za nováčka. Jak jsem řekl dříve, pouze se zdá, že jsem nový. Takže namísto nezajímavé a vymyšlené image, ze mě vychází pozitivní energie. Jakmile se po dlouhé době vracíte s novou hudbou, je to ten stejný pocit. Když jsem po velmi dlouhou dobu propagoval, zdálo se, že energie se rychle ztrácí, ale nyní mám pocit, že je osvěžena japonskými aktivitami. Mé nadšení pilně pracovat se upevnilo.

Vypadá to, že japonské propagace mají pro tebe zvláštní význam.
Jsem zaneprázdněn prací. Vstávám brzy ráno a končím pozdě v noci. Téměř každý den jsem v televizních pořadech. Připadá mi, že opakuji rookie éru. Ačkoli je má mysl stále v chodu, mé tělo je unavené ve srovnání s dobou, kdy jsem byl mladý. Přesto jsem vděčný, že se mohu svobodně objevovat ve vysílání. Potkal jsem mnoho zaměstnanců televizních stanic, které jsem znal z dřívějška.

Počet fanoušků ti neustále roste.
Došlo k dramatické změně z mého dřívějšího já na dnešní a tak jsem schopen získávat nové fanoušky. Sledoval jsem své předchozí programy, ve kterých jsem se objevil, a našel jsem několik drzostí. Například host nemůže zkřížit nohy a já to udělal. Nyní takové věci nedělám. Když jsem v televizním pořadu, tak sedím správně pod úhlem devadesáti stupňů.

V Japonsku jsi sdílel pódium s HYDEm a YOSHIKIm.
HYDE je legendou a YOSHIKI bohem. Má legenda a bůh se mnou byli na pódiu. Dokonce jsme společně hovořili. Opravdu jsem tomu nemohl uvěřit. Také jsem fotil. Nyní, když je náš vztah v bodě, kdy se můžeme v soukromí pohodlně setkávat, raději si udržuji odstup, protože neustálý kontakt může způsobit, že obraz hrdinů zmizí.


ZDROJ: twishort.com/T0unc
FOTO: facebook.com/CJESJYJ

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9