Raviho zocelily neúspěchy

13:00 | 05.12.2019 Xiunka 0
Ravi má teď plné ruce práce. Kromě propagací mini alba LIMITLESS, řízení labelu GROOVL1N, osvětluje fanouškům svůj život.
Ravi
Ravi FOTO: twitter.com/groovl1n_gtck
Ravi v současné době propapaguje druhou část svého třetího mini alba LIMITLESS, kterou vydal teprve nedávno. Stejně jako u první části jí předcházelo vydání pre-release tracku DRUG, kterému featuring poskytl Kim Hyoeun. Druhá část obsahuje pět skladeb. Společně se šesti z první části, tak má mini album jedenáct písní. Ano, i když se to nezdá, Ravi své nové dílo označuje za mini album.

LIMITLESS PART 2 TRACKLIST
1. Q&A (Feat. ZENE THE ZILLA) (Prod. YUTH)
2. HOW COULD YOU (Feat. Raf Sandou) (Prod. YUTH)
3. TURN ON THE LIGHT (Feat. twlv) (Prod. YUTH)
4. DRUG (Feat. Kim Hyoeun) (Prod. Cool Cat)
5. 각성 (AROUSAL) (Prod. YUTH)

K titulní skladbě této druhé části bylo zveřejněno speciální hudební video.V rámci propagací začal Ravi ve spolupráci s DIVE Studios vydávat sérii videí pojmenovaných Cheers to What's Next, ve kterých osvětluje své hudební počátky a celkově pohled na současný stav hudebního průmyslu.

Jak jsem začal s hudbou
Rád jsem byl aktivní od velmi útlého věku. Myslím si, že jsem chtěl vždycky určitým způsobem vyniknout. Když mi bylo patnáct, narazil jsem na YouTube na Chrise Browna. Byl jsem šokován, když jsem jej poprvé uviděl. Nepomyslel jsem si 'Oh, chci být zpěvákem', ale spíše jsem si pomyslel 'Chci se probudit jako on'. Z tohoto důvodu jsem se ponořil do jeho hudby a tvorby. Začal jsem kopírovat a následovat jeho styl tance. Nakonec jsem se zamiloval do afroamerické hudby, kultury, módy a tance. Toto mě opravdu inspirovalo začít tančit a ponořit se do hudby.

Poučení z neúspěchu
Začal jsem tancovat ve svém pokoji a nakonec jsem se učil na akademii. Chodil jsem na lekce asi dva měsíce. Známý, kterého jsem měl, mě zavedl na zahájení konkurzu JYP. Nějak jsem se během dvou měsíců, co jsem se začal učit, ocitl v Top 30 uchazečů na tomto konkurzu. Třicet z nás se začalo připravovat na showcase. Z těch třiceti bylo několik vybráno, aby se stali trainee. Toto byl proces, jak jsem začal. Připravoval jsem se asi měsíc a byl jsem hodně krizizován. Upřímně, po pouhých dvou měsících tréninku si myslím, že jsem neměl na to být v Top 30. V mnoha ohledech jsem měl nedostatky.
 
Po této zkušenosti jsem byl schopen být k sobě objektivní a kritický. Začal jsem se vidět z pohledu jiných lidí. Zatímco být sebevědomý je důležité, říkat si 'Jsem opravdu skvělý a cool', pravděpodobně nebylo nejlepší. Nechtěl jsem se oklamat. Poté, co jsem byl vyloučen z konkurzu, jsem se zaměřil na rozvoj a dal tréninku větší význam. Pokořil jsem sám sebe v mnoha ohledech. Být vyhozen mě nepřimělo padnout nebo mi nezpůsobilo újmu, protože si myslím, že jsem to ve skutečnosti nechtěl udělat. Rozhodně jsem chtěl být dobrým umělcem, ale sám jsem se na konkurz nepřihlásil. Myslím si, že to bylo nejlepší, co jsem si mohl vzít z této zkušenosti. 

Celou druhou část třetího mini alba LIMITLESS si můžete poslechnout zde. Líbí se vám? 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9