Nepromeškejte novinky o ′novém′ umělci H1GHR MUSIC

10:05 | 03.12.2019 Xiunka 1
Oblíbený R&B zpěvák G.Soul si pro nás připravil jedno velké překvapení a to není vše!
GOLDEN
GOLDEN FOTO: instagram.com/g_theprince/

Není to tak dlouho, co R&B zpěvák G.Soul neboli Kim Jihyun splnil svou občanskou povinnost v podobě povinné vojenské služby. Dne 26. prosince 2017 narukoval jako aktivní voják a sloužil po 21 měsíců. Po svém propuštění prohlásil, že je připraven vydat spoustu nové hudby. Během vojenské služby sice nevydával vlastní hudbu, ale podílel se na mini albu Tracklist REWIND MY TAPE part.2 od producenta WOOGIEho a HALO od rappera pH-1.

Během evropské části světového turné SEXY 4EVA od Jay Parka jej fanoušci mohli vidět na pódiu. Ještě před začátkem evropské části probíhalo hlasování, kdy fanoušci mohli vybrat z možností ty, které chtějí v Evropě vidět. Mezi možnostmi byl G.Soul, pH-1, HAON a samozřejmé břišní svaly Jay Parka. G.Soul působil velmi uvolněným dojmem a za své vystoupení si vysloužil bouřlivý potlesk a několik podprsenek. Proč zrovna vrchní část dámského spodního prádla? Je to snadné. Umělci z AOMG a H1GHR MUSIC nastolili nový trend, kdy je fanoušci doslova zasypávají podprsenkami. To ovšem není vše. Jay Parkovi byly v Berlíně na pódium hozeny také ponožky.

Již v Evropě se G.Soul představoval jako GOLDEN, což je, jak jsme mohli zjistit v neděli, jeho nové oficiální stage jméno. Zhruba v pátek label H1GHR MUSIC prostřednictvím krátkého videa oznámil, že můžeme očekávat nového umělce v jeho řadách. Dotyčný umělec, jehož identita byla perfektně skryta, v tomto videu říkal: „My name is...“ Samozřejmě bylo obtížné porozumět jménu.

V neděli v deset hodin dopoledne našeho času začalo přes oficiální kanál labelu na YouTube živé vysílání, ve kterém byla identita nového umělce odhalena. Světe div se, byl to GOLDEN.Není to poprvé, co label H1GHR MUSIC ohlásil nového umělce a v podstatě to byla pouze změna jeho stage jména. Vzpomeňte si třeba na producenta Thurxday, který jako umělec vystupuje pod stage jménem Mokyo.

Dne 11. prosince se GOLDEN na hudební scénu vrátí s očekávaným albem Hate
Everything
.

Těšíte se na jeho návrat? Co říkáte na změnu stage jména?


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9