TRCNG podávají trestní oznámení pro týrání dětí

19:00 | 18.11.2019 Evča 3
Dva členové odchází ze skupiny a odhalují praktiky společnosti TS Entertainment, která již v minulosti měla problémy s nesprávným zacházením se svými umělci.
Členové TRCNG
Členové TRCNG FOTO: TS Entertainment

Členové Wooyeop a Taeseon opouští skupinu TRCNG a zveřejňují informace o chodu skupiny.

Podle dnešního oficiálního vyjádření právníka dvojice, leader Taeseon a člen Wooyeop podali stížnost na společnost TS Entertainment pro porušení zákona, přesněji týrání dětí, napadání a vydírání zaměstnanců. O zrušení své smlouvy se společností TS Entertainment oficálně zažádali 4. listopadu tohoto roku

Taeseon a Wooyep zveřejnili:

"Ředitel Park nenechával členy spát od 17 hodin do 5 hodin ráno, museli jsme trénovat choreografii. Od 10 ráno jsme pak museli jít pracovat do agentury. Z toho důvodu jsme my dva museli změnit školu a přihlásit se do jiné, která je blízko naší společnosti, protože jsme nemohli cestovat tři hodiny denně."

Dále chlapci zveřejnili, že je ředitel často tvrdě fyzicky trestal i s ostatními členy.

Vedoucí teamu choreografů, Yoon byl také obviněn z napadení člena Wooyeopa. Dne 10. června, během tréninku, Wooyeopa zbil železnou židlí a ten byl poté dva týdny hospitalizován. Následně byl převezen do druhé nemocnice, kvůli vysoké teplotě, která překračovala 40 stupňů. Park Sang Hyun ho navštívil v nemocnici a řekl mu doslova, že "Jeden život dokáže být jedinou osobou zničen, tak si dej pozor na to, co říkáš." Poté, co byl chlapec z nemocnice propuštěn, manažeři mu řekli, že lže a že byl nemocný z pití alkoholu a chození za děvčaty. Wooyeop je nyní v psychiatrické péči v nemocnici.

Taeseon dále sdělil, že on je jako leader trestán již od doby, co byl trainee, většinou byl bit po hlavě. Všichni členové žili v dormu velmi bídně - byly tam zvykem výpadky elektřiny, vody, klimatizace a chlapci nedostávali pravidelně najíst.

V prohlášení dále stojí, že společnost TS Entertainment je nyní bez oficiální pozice CEO, od smrti předchozího CEO Kim Tae Songa v dubnu 2018. Od té doby je společnost hned v několika sporech s jejími umělci a je obviněna z neplacení jejich svěřencům a daní.

Se skupinou TRCNG mají smlouvu na dlouhých 9 let. Třetí album skupiny TRCNG jim trvalo vydat 1 rok a 7 měsíců a fyzická verze byla dostupná až 4 měsíce po té digitální, kvůli finanční situaci společnosti.

V minulosti společnost entertainment měla soudní spory se skupinou B.A.PSecret nebo Sonamoo.
 

ZDROJ: kstarlive.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9