VICTON promluvili o návratu v šesti členech

14:00 | 07.11.2019 Eunka 0
VICTON se vrátili na hudební scénu s novým mini albem Nostalgia. My se zaměříme na to, co prozradili na tiskové konferenci. 
VICTON
VICTON FOTO: cbci.co.kr
Jelikož leader Han Seung Woo v současné době propaguje s projektovou skupinu X1, museli se chlapci vrátit v šesti členech. Na tiskové konferenci k jejich pátému mini albu Choi Byung Chan zmínil, že je rád, že se se skupinou vrátil poté, co soutěžil v Produce X 101. Poté doplnil: "Myslím, že to bude rok, na který budu hrdý, protože jsem dokázal vydat album jako Choi Byung Chan z VICTON, a nebyl jen trainee Choi Byung Chan."

Chan ohledně comebacku řekl: "Toto je náš první návrat za rok a šest měsíců, takže nám vystupování opravdu chybělo. Doufáme, že nám projevíte spoustu lásky."

Su Bin přiznal: "Nechtěli jsme ztrácet čas, a tak jsme neustále zkoušeli nové věci, jako například výuku tance nebo jsme brali lekce." Se Jun dodal: "Během naší přestávky jsme si nebyli jisti, co bychom měli dělat, a cítili jsme se ztraceni. Viděli jsme, jak tvrdě pracují Seung Woo a Byung Chan, a pomysleli jsme si, že bychom se měli také zlepšit."

Chan také řekl, že cítili tlak po návratu Choi Byung Chana, který získal velkou fanouškovskou základnu, zatímco soutěžil v Produce X 101. Prohlásil: "Všichni jsme usilovně trénovali, a protože nám Byung Chan dal druhou šanci, pracovali jsme na přípravě na návrat opravdu pilně."Seung Sik také hovořil o tom, že se stal dočasným leaderem, zatímco Han Seung Woo propaguje s X1. Řekl: "Najednou jsem se stal leaderem, takže jsem se zpočátku cítil nesvůj. Členové mi hodně pomáhají, a přestože jsem zaujal vedoucí postavení, všichni členové se mnou sdílejí to břemeno a roli leadera, který skupinu vede. Myslím, že je skvělé, že jim mohu pomoci."

Na otázku, zda mu Han Seung Woo dal nějakou radu, odpověděl: "Od chvíle, kdy se vrátil, vždycky říkal, že chce, aby VICTON zářili na pódiu. Proto se snažíme, aby každé vystoupení vypadalo skvěle a ukázalo, jak jsme se zlepšili."

VICTON musí dva a půl roku propagovat v šesti členech bez Seung Wooa. K tomu Seung Sik řekl: "Existuje rozdíl mezi tím, jak působíme, když máme sedm členů, nebo šest členů, ale vždy se snažíme vytvořit synergii. Chceme i nadále tvrdě pracovat, aby nepřítomnost Seung Wooa nebyla znát."

Není pro ně zvláštní, že Han Seung Woo propaguje s jinou skupinou? Choi Byung Chan otevřeně vysvětlil: "Známe ho pět až šest let, tak si myslím, že o tom pak budeme moci vést dobré rozhovory." 

Už jste viděli nejnovější MV Nostalgia? Co na něj říkáte?

ZDROJ: soompi.com
FOTO: cbci.co.kr

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9