[Aktualizace] Golden Child oznámili comeback!

22:30 | 15.11.2019 Eunka 0
Chyběli vám Golden Child? Na podzim nás čeká pořádná nálož comebacků a zdá se, že bez těchto pánů se to neobejde!
Golden Child
Golden Child FOTO: twitter.com/Official_GNCD/upra...
Když Golden Child tuhle změnili logo, bylo jasné, že Woollim něco chystá, neboť si tak obvykle počínala i u comebacků Infinite. Nyní už víme, že nás čeká návrat skupiny!

Chlapci naposled vydali jarní singl Spring Again 2. května letošního roku. Čím nás potěší tentokrát? Rozhodli se, že přijdou ve velkém stylu a vydají své první dlouhohrající album Re-boot.

Na prvních foto upoutávkách připomínají charismatické elegány. Jistě jsme zvědavi na koncept, co říkáte? Máte z jejich comebacku, kterého se dočkáme 18. listopadu, radost? 

Nové logo:


Aktualizace:

Chlapci postupně zveřejnili plán comebacku a také seznam skladeb, které na albu najdeme. Bude jich dohromady 12. Za titulní byla vybrána Wannabe. Z tracklistu je vidět, že se hoši na albu pilně autorsky podíleli, zejména Jang Jun a TAG. Můžeme se také těšit na sóla Joo Chana a Y. Čekají nás i podskupinové skladby: Jang Jun&Tag nebo Dae Yeol, Seung Min a Dong Hyun a pak Jae Hyun, Ji Beom a Bo Min.

Music Trailery pro Re-boot & WANNABE a Lately:
 

Během několika dalších dnů vydali chlapci další upoutávky. V galerii naleznete další sérii fotografií k albu Re-boot a dne 15. listopadu vyšel také MV teaser (performance verze) k Wannabe. Na ten se můžeme podívat zde:Další video upoutávky k jednotlivým písním z alba, naleznete na YouTube kanálu Woolliment.

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9