Jak to mají NU′EST s pitím a nakupováním?

15:00 | 07.11.2019 Eunka 1
Co chlapci ze skupiny NU'EST prozradili v rozhlasovém pořadu Kim Shin Young‘s Hope Song at Noon o pití a nakupování? Na to se hned podíváme!
NU′EST
NU′EST FOTO: twitter.com/nuestnews
Zajímalo by vás, jak jsou na tom NU'EST s pitím alkoholu? Ve zmíněném pořadu se jich na to zeptal jeden posluchač. Minhyun odpověděl: "Nepiju. Pokud bych však musel pít, dal bych přednost pivu. Má tak osvěžující chuť. Nechápu, proč lidé pijí soju."

Baekho prozradil: "Třeba Aron nepije pivo, protože se cítí plný, než se opije." Co na to Aron? Ten přiznal: "Já mám nejraději soju. Když piju, tak nic nejím." Tato odpověď se setkala s úspěchem, hoši mu zatleskali.

Na otázku, jaké jsou jejich oblíbené písně, Ren odvětil: "V šatně poslouchám Love Story of a Countryside Boy od Yemina." Poté, co na požádání zazpíval jednu sloku, vysloužil si přezdívku 'Yemin 21. století'.

Pokud jde o to, čemu věnovali pozornost při comebackovém vystoupení, JR odhalil: "Věnoval jsem hodně pozornosti výrazu v obličeji. Protože nejde o silný styl, hodně jsem si procvičoval svůj výraz obličeje."Členové byli poté dotázáni, jak si navzájem ukládají svoje jména do svých telefonů. Aron odpověděl: "Uložil jsem si je zcela jednoduše. Například jako 'Dongho z NU'EST' nebo 'Jonghyun z NU'EST'. " Baekho doplnil: "Já jsem si je uložil pod normálními jmény. Nejde o to, že bych k nim neměl náklonnost, ale proto, že jsme prostě NU'EST." Ren pak vesele poznamenal: "Minhyuna jsem si uložil pod jménem 'Minyun', JR jako 'Jje R', Arona jako 'Aronga' a Baekho je prostě 'BaekHo'." 

Poslední otázka se týkala nakupování. Baekho přiznal, že pokud se mu něco líbí, tak si to koupí. Aron prozradil: "Nakupuji jen jednou nebo dvakrát ročně. Mám sklon kupovat hodně věcí najednou." JR doplnil: "Pokud se mi nějaká věc líbí v obchodě, pak si ji v klidu koupím online. Je to kolikrát levnější." 

Ren odpověděl: "Raději nakupuji online, bez ohledu na to, zda mi to doručí během jednoho dne." Minyhun dodal: "Nakupuju moc rád. Rád se rozhlížím, co kde mají, a hlavně se hodně dívám na boty."

Co by dělali, kdyby nepropagovali se skupinou NU'EST? JR by se dal na psaní, Ren by kreslil obrázky, Minhyun by byl průměrným vysokoškolským studentem a Baekho přiznal, že nemá tušení a neví, jestli by vůbec mohl dělat něco jiného."

ZDROJ: soompi.com
FOTO: ​twitter.com/nuestnews

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9