Legendární Brown Eyed Girls se vrací

19:00 | 15.10.2019 Evča 1
13 let pospolu, přezdívané "královny K-Popu i ikony korejské popkultury". Brown Eyed Girls se po čtyřech letech navrací s novým albem.
BEG
BEG FOTO: BEG Official Twitter
Brown Eyed Girls před třemi lety oslavily desáté výročí a fakt, že jsou první dívčí skupinou, která je po deseti letech pospolu beze změny členů. Nyní chystají návrat.

Společnost Mystic Story také zveřejnila, že nové album s názvem RE_vive bude zveřejněno 28. října v 6 hodin večer korejského času. Doplnili také: "Na albu jsme dělali malé změny do poslední minuty, protože jsme stále měli pocit, že něco chybí. Naší práci vám představíme již brzy.".

Brown Eyed Girls debutovaly v roce 2006 s albem Your Story, ale největší slávy dosáhly v roce 2009 s legendární skladbou Abracadabra. Od roku 2015 se členky JeA, Miryo, Narsha a Gain věnovaly sólo kariérám i osobním životu.

Nové album bude mít deset písní, každá členka bude mít také vlastní sólo skladbu. Poprvé budou písně zveřejněné přes VLive v den vydání alba. Bude to tedy první comeback od alba Basic a titulní skladby Brave New World

Skupina založila i nový oficiální instagram, kde bude přibývat nové info a například teaser fotografie

Těsíte se?ZDROJ: koreatimes.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,6%
Čína
50,1%
Japonsko
37,2%
Vietnam
4,5%
Thajsko
3,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,1%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9