Připravte se s TXT na útěk do světa magie!

20:45 | 16.10.2019 Xiunka 0
MOA!  Comeback naší oblíbené skupiny TXT je skoro tu. Pojďte si společně s námi prohlédnout teasery a připravit se na zběsilý útěk.
TXT
TXT FOTO: ibighit.com/txt/
Jsou tomu v podstatě dva týdny, co byl konečně potvrzen comeback rookie skupiny TXT. Proběhnout měl již dříve, bohužel zdravotní stav členů to neumožňoval. Společnost Big Hit Entertainment se soustředila na jejich zotavení, čímž si od fanoušků skupiny vysloužila potlesk. S čím pak se nám chlapci vrací? Za pár dní si budeme moci vychutnat poslech prvního alba skupiny nesoucího název The Dream Chapter: Magic. Protože společnost Big Hit Entertainment není žádný troškař, teasery vydává na webové adrease, kde můžeme sledovat postupné vydávání nejrůznějších teaserů, kterých rozhodně není málo.

Předtím, než započneme hodinové debaty o tom, jak to chlapcům na teaserech sluší a která sada se nám líbí více, pojďme si nejprve lákadla pozorně prohlédnout. Jako první bylo zveřejněno krátké video oznamující comeback. Krátce poté členové nahráli dance cover skladby Chicken Noodle Soup, jejímž autorem je J-Hope z BTS a Becky G. Sice to není součástí propagačních aktivit před comebackem, ale příjemnému zpestření se přece nebudeme bránit. Na video a dance cover se můžete podívat zde.

Sady teaser fotografií jsou nazvané SANCTUARY a ARCADIA. Svými koncepty se od sebe zcela liší. Zatímco v první sadě chlapci působí zvídavě a hravě, tak v té druhé jako špatní hoši, kteří si umějí užívat bezstarostných chvil.  Je v ní také kapka záhadnosti. Každý si tak přijde na své. Jedná se o perfektní souhru.

 

V dnešní době nejsou teasery už pouze v podobě fotografií a nejrůznějších videí, ale společnosti se snaží předbíhat v inovacích. Koláže, se kterými přišli TXT sice nejsou úplnou novinkou, ale ocenit je rozhodně musíme. Všechny si můžete prohlédnout na webové stránce společnosti.

Vydání alba neproběhne tak, jak jsme doposud zvyklí. MNET bude hodinu po vydání alba vysílat speciální show 'TOMORROW X TOGETHER Welcome Back Show', během které chlapci představí nové album, poprvé veřejně vystoupí se skladbami a setkají se s MOA (název fandomu). Nemusíte smutnit. Tato show nebude vysílána pouze na MNET, ale také na YouTube a Naver V LIVE.

Teaser fotografie jsme si prohlédli, tracklist alba také známe, co nám ještě chybí? Ano, správně! Teaser videa titulní skladby Run Away.

 

Album bude vydáno 21. října. Zaujala vás lákadla? Která sada teaser fotografií se vám líbí více? Budete sledovat speciální show?


FOTO: ibighit.com/txt/

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9