Rookie skupiny nás letos nenechají vydechnout

15:00 | 25.10.2019 Xiunka 0
Nádech, výdech a počítání do deseti nám v nejbližší době rozhodně nepomůže! Rookie skupiny, kterých není zrovna málo, si žádají naši veškerou pozornost.
1TEAM
1TEAM FOTO: twitter.com/1team_official

Určitě to znáte. S blížícím se koncem roku nevíte, jak dokážete sledovat stále přibývající comebacky k-pop skupin a umělců. Do toho se přimíchají ještě debuty, japonské comebacky a různé sólové skladby. Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme v nejbližší době z řad některých rookie skupin těšit

Dívčí rookie skupina BVNDIT z MNH Entertainment oznámila comeback s prvním mini albem BE!. Děvčata debutovala začátkem srpna se singl albem BVNDIT, BE AMBITIOUS!. Zanedlouho následoval digitální singl Dramatic. Yiyeon, Songhee, Simyeong, Jungwoo a Seungeun slibují, že se máme 5. listopadu opravdu na co těšit.Chlapecká rookie skupina OnlyOneOf, která uchvátila fanoušky hudebním videem titulní skladby Savanna z mini alba Dot Point Jump, pilně pracovala a výsledkem je nové mini album line sun goodness. Mini alba na sebe navazují. Členové chtějí vytvořit strukturální vesmír, tak, aby první mini album představovalo bod a druhé linku. Nyní je čas, aby skupina bod propojila s linkou. Mini album bude obsahovat šest nových skladeb - sage, time machine, bOss, desert, heartbreak terminal a OnlyOneOf me. Datum vydání je stanoveno již na 30. října.


Rookie skupina Blue Zone Boys, která debutovala v červnu se singl albem Question, oznámila comeback v podobě druhého singl alba BLUE. Skupina je čtyřčlenná, ve složení leader a zpěvák Bon, rappeři Tae WoongDouble.D, a zpěvák Seung Hyun. Název skupiny můžete znát také pod zkratkou BZ Boys a jejím spojením s Produce 101 Season 2. Datum vydání druhého singl alba je stanoven na 27. října.
 


 

Připadá vám, že je comebacků rookie skupin docela dost? Chlapci z AWEEK také nelení a za pár dní můžeme očekávat jejich návrat s The Birth Of Seven. Od února se nám trochu pozměnila sestava - Woori skupinu opustil a novými členy se stali Jingyu a Logan. Oba pochází z rozpadnuté skupiny ASTIN. Z šestičlenné skupiny se tak stala sedmičlenná. Fanoušci jsou zmateni ohledně jejich debutu, jelikož skladba The More I See byla uváděna jako debutová, ale v současnosti společnost prohlašuje, že debut skupiny teprve nastane.


Zástup rookie skupin ještě  rozhodně nekončíme. Vzpomínáte si na 1TEAM a jejich debut s mini albem Hello s titulní skladbou Vibe? Tak to vás jistě potěší, že 6. listopadu si budeme moci vychutnat poslech jejich třetího mini alba ONE. Chlapci debutovali teprve v březnu a jejich diskografie se rozšiřuje velmi rychlým tempem!


Na hudební scénu se má vrátit také rookie skupina We In The Zone neboli WITZ s druhým mini albem weeee!. Chlapci momentálně zažívají krušné chvíle. Tento týden bylo oznámeno, že z osobních důvodů Min skupinu opouští. Jeho smlouva byla ukončena k 22. říjnu. Skupina tedy bude pokračovat jako čtyřčlenná. Chlapci to velmi špatně snáší. Během japonských propagací jim ukáplo několik slz. Nezbývá nám nim jiného, než jim pořádně držet pěsti a přát jim štěstí. Datum vydání druhého mini alba je stanoven na 30. října.
 Tento měsíc z řad rookie skupin uskutečnili comeback i AB6IX se svým prvním studiovým albem 6IXENSE a s hudebním videem titulní skladby BLIND FOR LOVE.
Přesně o den později se vrátili ATEEZ s prvním full albem TREASURE EP.FIN: All To Action s titulní skladbou Wonderland. Full albem skupina zakončila sérii Treasure.
Chlapci z TXT se nám taky vrátili. Vychutnat si můžeme poslech prvního studiového alba The Dream Chapter: MAGIC s titulní skladbou Run Away.
Zahájení lákání na korejský comeback zanedlouho oznámí také rookie skupina CIX, která tento týden debutovala v Japonsku s mini albem HELLO Chapter 1. Hello, Stranger a s hudebním videem k My New World. S druhým mini albem Blah Blah se tento týden vrátilo také devět chlapců z 1THE9, které můžete znát jako finalisty survival pořadu Under 19.


Na který comeback rookie skupiny se těšíte nejvíce?

FOTO: twitter.com/BVNDIT_official & twitter.com/OnlyOneOf_twt & facebook.com/BzBoys & twitter.com/AWEEK_Official & twitter.com/1team_official & twitter.com/WE_INTHE_ZONE


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1%
Čína
48,7%
Japonsko
34,7%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9