Kdo chce mít z ATEEZ vlasy jako fotbalový míč?

14:00 | 10.10.2019 Xiunka 0
Členové ATEEZ se aktivně podílejí na svém vzhledu. V rozhovoru pro magazín Allure prozradili, kdo chce mít vlasy jako fotbalový míč, díky komu mají čistou pleť a proč si Hong Joong lakuje pouze jeden nehet. 
Seong Hwa
Seong Hwa FOTO: twitter.com/ATEEZofficial
Devon Abelman, reportérka zaměřující se na krásu z módního magazínu Allure vyzpovídala monster rookie skupinu ATEEZ. Vzhledem ke svému povolání, se v rozhovoru zaměřila především na krásu. První část rozhovoru si můžete přečíst zde. Článek je psán z jejího pohledu.

Jong Ho se stal mistrem v upravování vlasů. Nejmladší člen skupiny se z pouhého pozorování stylistů naučit, jak si správně vyfoukat a upravit vlasy. Když ostatní členové spí, cvičím na jejich vlasech. V čemkoliv nejsem dobrý, vylepšuji tím, že pokládám otázky stylistům,“ řekl mi.

Poprvé jsem se sešla s ATEEZ v šatně před koncertem. Méně než minuté poté, co jsem se představila, Hong Joong mě uchvátí svým mulletem. Tento účes poprvé představil v hudebním videu SAY MY NAME. Když bylo hudební video vydáno, tak jeho mullet byl delší. Dodal, že nyní to jsou jeho pravé vlasy. Přiznal, že přizpůsobit se dlouhým vlasům pro něj bylo zpočátku nepříjemné. Řekl mi: Když tančím, snadno se mi dostanou do pusy.“ Poté se ihned rozesmál, protože musí vlasy vyplivovat před svým rapem. Yun Ho dodal, že členové často dostali do tváře jeho vlasy. Kromě pracovních rizik spojených s mulletem, Hong Joong dodal, že je rád za vyzkoušení si tohoto vzhledu, protože působí jako radar pro mnoho lidí, včetně mě. Chce hodně experimentovat.Většina členů ATEEZ mění účesy rychleji než ponožky. V průběhu těchto několika změn si Yun Ho udržoval tmavě hnědé vlasy a minimální make-up. Yun Ho je jako zlatý retrívr – loajální, pohodový, sympatický. Jediný okamžik, kdy jeho úsměv povadl a on viditelně ztuhl, byl, když mu Min Gi řekl, že černá barva vlasů mu sluší nejvíce. Chci blonďaté vlasy,“ oponoval mu Yun Ho.

Když jsem se zeptala členů, jaká barva by jim dle nich slušela, Yun Ho jako první zaujal kreativní přístup. Zatímco se díval na Woo Younga odpovídal: Základ by byl bílý a konce černé. Víš, co je to fotbalový míč?“ Když uznal, že vím, co je to fotbalový míč, s hrdostí se na mě usmál. Podobný úsměv se mu objevil na tváři, když mi ukazoval, jak si na tvář nalepil fialové kamínky, které jsem mu dala. Poté, co viděl mou hvězdu, požádal stylistky o něco podobného. Ujistila jsem se tedy, že mu nějaké kamínky přinesu. O týden později na twitterovém profilu skupiny zveřejnil fotografie s těmito kamínky.

  

Protože členové nosí make-up, péče o pleť se pro ně stala prioritou. Yeo Sang si zakládá na své denní rutině. Po většinu rozhovoru byl tichý a působil plaše. O všem až do tohoto momentu. S hrdostí mi začal popisovat svůj noční režim, který zahrnuje čistící olej, toner, pleťové mléko, oční krém, hydratační krém a plátynkovou masku. Hong Joong poznamenal, že právě díky němu většina členů ví, jak si nanést správně krém. Bez něj by neexistovaly žádné denní rutiny, jelikož dohlíží, aby se členové správně o pleť starali. San dodal, že Yeo Sanga často co se týče kosmetiky a péče o pleť žádá o pomoc.

Pokud se zeptáte dalších členů na péči o pleť, vynechejte Woo Younga. Byl totiž obdařen dokonalou pokožkou. Nemám žádné pupínky nebo něco podobného. Mám štěstí. Děkuji, mami,“ řekl.  

Kosmetické produkty nejenom ATEEZ pomáhají, aby zářili o něco jasněji, ale také díky ní vyjadřují důležité poselství. V zákulisí jsme si s Hong Joongem všimli, že máme podobný odstín laku na nehty. Prozradil mi, že si nehty lakuje sám. Fanoušci jej často chválí za porušování genderových norem, ale to není jeho cílem. Chce si dělat manikúru sám. Někdy mu do toho zasáhne Yun Ho. Než Hong Joong debutoval, všímal si idolů jako Bang Yongguk a BobbyiKON. Začal si na podporu kampaně Polished Man lakovat pouze jeden nehet, který představuje skutečnost, že každých pět minut následkem násilí zemře jedno dítě.Řekl: Pokud jsem na pódiu nebo se objevím ve vysílání, mohu snadněji podporovat. Jedním z ATEEZ cílů je mít dobrý efekt na lidi. Ať už je to v zákulisí nebo když jsme na pódiu, věděl jsem, že to mohu snadno vyzkoušet a dělat to pro děti.“ Funguje to. Fanoušci si vytvořili cíle na webových stránkách Polished Man a získali stovky dolarů na podporu prevence traumat.

Můj čas s ATEEZ se blíží ke konci. Uvědomuji si však, že pravá ohňostrojová show teprve začíná. Tato skupina bude ještě odvážnější a oslňující.


ZDROJ: allure.com
FOTO: twitter.com/ATEEZofficial

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,2%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,4%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9