Seven O′Clock opouští někteří členové a přidávají se dva noví

19:00 | 09.10.2019 Evča 0
Jak je to aktuálně s oficiálním počtem členů skupiny? Kdo jsou dva noví členové? Zde jsou nejaktuálnější informace.
Seven O′Clock
Seven O′Clock FOTO: Forest Ent.
Společnost Forest Entertainment v posledních dnes zveřejnila několik zásadních, ale matoucích oznámení.

Před několika dny bylo oznámeno, že skupinu Seven O'Clock oficiálně opouští členové Hyun, Jeonggyu a 2Soul z důvodu zdravotních problému, kterými oba již dlouho trpí. Členy tedy oficiálně budou leader Hangyeom, Andy, Taeyoung a noví dva členové Eunkyeol a Louie. O členovi Hyunovi, který již několik měsíců se skupinou nevystupuje, jsou to tedy první zprávy.

Nové členy skupiny někteří možná již znají. Eunkyeol dříve vystupoval pod stage jménem Woojoo ve skupině 14U a Louie je hong-kongský rapper Jang Rui ze survival show Under Nineteen. Oba jsou tedy zkušení a velmi talentovaní.Včera však společnost vydala další oznámení, ve kterém bylo zveřejněno, že člen 2Soul se po zdravotní stránce zlepšil a bude se moci do skupiny navrátit. Ten sám napsal fanouškům dopis, kde sděluje, že i když se od května tohoto roku pilně léčil a skupinu opustil, nyní, po dlouhých úvahách, bude schopen se navrátit a snažit se opět dostat co nejdříve se skupinou na pódia.

Člen Jeonggyu má zveřejněný nový profil s ostatními aktuálními členy, takže fanoušci stále nevědí, kdo vlastně ve skupině je a není.


ZDROJ: Seven O'Clock DAUM fancafe

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9