Xiao Zhan si uvědomuje nárůst fanoušků díky BL dramatu The Untamed

14:00 | 29.05.2020 Xiunka 0
Co říká Xiao Zhan na to, že by měl vést své fanoušky? Souhlasí s tímto tvrzením? Zjistíte v našem článku.
Xiao Zhan
Xiao Zhan FOTO: cfen.si

Xiao Zhan je opět na výsluní a těší se zasloužené pozornosti. Nedávno poskytl rozhovor pro Economic View. První po jeho delší odmlce. V první části jsme se dozvěděli jeho reakci na zlomyslné komentáře. Jeho odpovědi si můžete přečíst v tomto článku. Teď se pojďme zaměřit na druhou část rozhovoru.

Byl jsi obyčejným člověkem, a proto to vypadalo, že po získání popularity s The Untamed se tvá fanbase přes noc mnohonásobně rozrostla. Jaký typ zážitku je mít tolik fanoušků?
Od bytí obyčejným člověkem k veřejné osobnosti, dostávání tolik pozornosti a lásky, za to vše cítím opravdu velké štěstí. Ani nevím, kdo jsou. Nevím, kdo konkrétně jsou, odkud pocházejí, jak vypadají, ale jakmile jsem zjistil, že mě podporuje tolik lidí a využívá svou vlastní moc k tomu, aby dělali charitu mým jménem, šířili tuto lásku a moc ke všem, opravdu jsem pocítil sílu, kterou mi dali. Jak už jsem řekl, opravdu doufám, že se mi bude dařit lépe, abych mohl být hoden jejich laskavosti.


Věřím, že mít tolik fanoušků přináší i některé starosti. Stejně jako je nyní populární říkat, že by idolové měli dobře vést své fanoušky. Jaký na to máš názor?

Ano, toto slovo se okolo mě v posledních měsících točí. Vážně jsem o tom přemýšlel. Probral jsem jej i se svými zaměstnanci. Za prvé s ním nesouhlasím, protože cítím, že s lidmi, kteří mě podporují a milují, nemám vztah šéf a zaměstnanec. Vedení, to slovo. Nemyslím si, že náš vztah je takový. Myslím si, že je spíše rovnocenný.

Jako umělec, jako veřejná osobnost, musím dobře dělat svou práci. Musím dobře předvádět své role, zpívat skladby dobře, seriózně se chovat k mým projektům, využívat svých činů k pozitivním věcem, abych radil lidem, kteří mě milují. Myslím si, že to je skutečně to, co musím dělat a to je také to, co chci dělat a co dělám právě teď. Takže k lidem, kteří mě mají rádi a podporují mě, doufám, že neudělají nic extrémního, co by ublížilo ostatním a jim. Doufám, že se dokážou dobře chránit, milovat se a dobře žít svůj život. To je nejzákladnější. Pokud existuje šance nebo možnost, ať už jde o práci anebo studium, můžeme společně využít naše činy, abychom ještě více pomohli ostatním a k smysluplnějším věcem pro společnost.

V čem podporuješ své fanoušky, aby udělali tento svět lepším místem?
Myslím si, že dělání charitativní práce patří mezi to, co by měl obyčejný člověk plnit jako svou občanskou povinnost. Obzvláště veřejné osobnosti jako jsem já, které získávají pozornost od každého, by měli více nést z této občanské povinnosti. Během domácí karantény jsem byl jako všichni ostatní. Denně jsem sledoval průběh epidemie. Během této doby jsem použil trochu své síly, abych pomohl všem, stmelil je. Charitativní projektový tým na podporu propagační stránky byl vlastně zahájen mými fanoušky s pomocí mého týmu. Chceme využít malou platformu, abychom trochu rozšířili mé dobré úmysly. Dělat charitu je dlouhodobý proces, který vyžaduje vytrvalost. V budoucnu se takových věcí také zúčastním. Samozřejmě pokud to může ovlivnit ještě více lidí k účasti, tak my všichni použijeme své obyčejné srdce, abychom vykonali obyčejnou věc.


ZDROJ: 38jiejie.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9