Kwak Eunjae debutoval jako sólista

21:18 | 12.09.2019 Evča 0
Ke komu se Eunjae přidal po rozpadu své skupiny 14U a jaké má plány do budoucna? 
Eunjae, Loudi, Gohyeon, Kyunghoon
Eunjae, Loudi, Gohyeon, Kyunghoon FOTO: OneForYou96
Kwak Eunjae poprvé vystoupil v Japonsku jako sólista.

Bývalý člen skupiny 14U se rozhodl pro sólovou dráhu a společně s Gohyeonem a Loudim (oba si nechali stage jména z minulosti), jsou nyní umělci společnosti Bigyul Entertainment.

První koncert se odehrál v Tokiu a na jevišti zpěvák nebyl sám. Show měla koncept dvoudenního fanmeetingu, kde speciálními hosty byli právě Gohyeon a Loudi. Druhý den se show účastnil také Lee Kyunghoon (předtím Luha z 14U) a členové též uskutečnili videohovor s leaderem bývalé skupiny, Jeon Jaehyeokem.

Kromě sólových vystoupení vokalisty Eunjaeho vystoupili členové společně se skladbami ze skupiny 14U, novými písněmi, ale i improvizací.

Před a po koncertu si mohli fanoušci zakoupit speciální merch - razítka, která pomocí aplikace fungují jako hologram virtuální reality, či figurky členů vyrobené 3D tiskárnou.

Gohyeon a Kyunghoon jsou nyní herci v divadle a Loudi moderátorem na indonéském kanálu KBS - nedávno si také založil VLive kanál. Členové zveřejnili, že jejich spolupráce jako  trojice není dlouhodobá a že se mají fanoušci těšit na nové zajímavé aktivity. Neupřesnili tedy, jestli budou společně debutovat jako skupina, či jestli jednotlivě někdy nahrají novou hudbu.FOTO: Bigyul Entertainment

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9