Chung Ha a Mommy Son vyzývají ve FAST k rychlosti!

19:35 | 10.09.2019 Xiunka 0
Úspěšná sólistka Chung Ha a populární rapper Mommy Son, pro kterého je neodmyslitelná růžová maska, spolupracovali na digitální skladbě FAST.
Chung Ha & Mommy Son
Chung Ha & Mommy Son FOTO: allkpop.com
Před pár dny bylo oznámeno, že Chung Ha a Mommy Son spolupracovali na digitálním singlu FAST propagujícím událost nazvanou JTBC SEOUL MARATHON. I když se může zdát tato spolupráce překvapivá, tak Chung Ha i Mommy Son se setkali v nejednom zábavním pořadu. Mommny Son je alter egem rappera Mad Clown, který poprvé navlékl růžovou masku minulý rok během Show Me The Money 777. Co stojí za růžovou maskou se můžete dozvědět zde.

Jestli vás zajímá, jak se Chung Ha a Mommy Son oslovují, tak je to ve hvězdách. Mad Clown debutoval v roce 2008 se skladbou Luv Sickness. Chung Ha se v roce 2016 umístila na čtvrtém místě v survival pořadu Produce 101 a stala se členkou projektové skupiny I.O.I. Sólo debut uskutečnila o rok později s mini albem Hands on Me. Mommy Son se poprvé objevil minulý rok.

O text digitální skladby FAST se postarali Mommy Son a Kiggen, který je také podepsán pod produkcí. Skladba byla vydána jako oficiální audio. Poslechnout si ji můžete zde. Nicméně byly vydány také krátké video teasery.

 

Co říkáte na jejich společnou skladbu?

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/sessions) in Unknown on line 0