Queendom - shrnutí 1. a 2. epizody

20:00 | 09.09.2019 Eunka 0
Soutěžní show Queendom se konečně dočkala své premiéry. Co se dělo v prvních dvou epizodách a s čím dámy vystoupily? Pojďme se na to podívat.
Queendom
Queendom FOTO: mnet
Dámy to nemají jednoduché, čeká je boj. Yuna z AOA si během 1. epizody stačila postesknout: "Musíme zaplnit jeviště v pěti a přitom vystoupit na píseň, se kterou jsme kdysi vystupovaly v sedmi. Myslím ale, že to můžeme nazvat novým začátkem. Chci slyšet lidi říkat, že skupina AOA stále pokračuje a že je stále naživu."

Hwasa z MAMAMOO uvedla: "I když třeba nebudeme první, snad nebudeme ani poslední a budeme si to užívat." Dívky z (G)I-DLE prohlásily, že je to zábava a Lovelyz zase slíbily, že chtějí ukázat i jiné než nevinné nebo roztomilé koncepty. Park Bom prohlásila, že se od kolegyň ráda něco naučí. Dámy se vlastně poprvé oficiálně pozdravily a show mohla začít.

Jaká jsou pravidla? Šest týmů bude soutěžit proti sobě a konečné pořadí bude určeno body z předběžné soutěže, předběžného singlu a finálního live vystoupení. Vítězný tým dostane šanci uspořádat samostatnou comeback show, zatímco umělec, který se umístí dvakrát po sobě jako poslední, bude muset opustit show.

Seolhyun z AOA k pravidlům řekla: "Myslela jsem, že comeback show je privilegium pouze pro populární idoly z řad mužů." Hwasa dodala: "Je to lákavá výhoda. Není to vlastně nejlepší dárek, který může zpěvák dát fanouškům?"

Tématem první soutěže byly hity skupin. Všech pět týmů dostalo pořadí podle svého výběru během minuty a 30 sekund. Postupem času však dívky začaly odstraňovat jména ostatních týmů, aby tým bez svého jména na listu obdržel 1000 trestných bodů. Účastnice se poté sešly na první soutěž s celkem 10 000 body, které se skládaly ze: skóre publika - 7 000 bodů, skóre účastníků - 2 000 bodů a vlastního skóre - 1 000 bodů.

Jako první vystoupily MAMAMOO s písní Décalcomanie. Ukázaly opravdu dechberoucí výkon! Kvalitní vokály a spoustu ženského šarmu. Po nich vystoupila Park Bom s písní You and I, kterou zazpívala opravdu zaníceně a od srdce.

 

Jako třetí pak vystoupily nadané Oh My Girl s písní Secret Garden, která jim kdysi přinesla první vítězství. Po nich se pódia zmocnily (G)I-DLE s debutovou písní LATATA, která jim zaručila velký úspěch. Podívejme se tedy i na ně.

 

Jako páté vstoupily na scénu Lovelyz s písní Ah-Choo. Skupina se odklonila od svéh běžné sladké image a představila svou sexy stránku. Jako poslední pak vystoupily AOA s populární skladbou Short Skirt. Dívky tvrdily, že jsou nervózní, ale přesto ukázaly, že i v pěti jsou sexy a že dokážou ohromit publikum. 

 

Jistě vás napadá, jak to všechno dopadlo? Body, které každá skupina mohla získat, byly založeny na třech kategoriích ⁠ - hlasy zvláštní poroty, hlasy ze sebehodnocení a hlasy publika. Poté, když byly všechny hlasy sečteny, dopadl výsledek takto:
1. (G)I-DLE
2. MAMAMOO
3. Oh My Girl
4. AOA
5. Park Bom
6. Lovelyz

Vítězky prvního kola se radovaly a dámy, co prohrály, těžko skrývaly zklamání, ale tak už to v životě a v každé soutěži chodí. Určitě nás zajímá, jak bude souboj pokračovat. Těšme se na další epizody a další očarující výkony. Komu vlastně fandíte?

ZDROJ: soompi.com, kshow123.net

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,6%
Čína
49,5%
Japonsko
37%
Vietnam
4,8%
Thajsko
4,2%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9