Sunghyun opouští IN2IT za smutných okolností

17:00 | 05.09.2019 Evča 2
Maknae skupiny se po neúspěchu v Produce X 101 do skupiny již nevrátil a nyní zveřejnil i důvod.
Kim Sunghyun
Kim Sunghyun FOTO: MMO Ent.
Kim Sunghyun dnešním dnem oficiálně opustil skupinu IN2IT.

Tuto zprávu nejdříve zveřejnila společnost MMO Entertainment a o několik hodin později přímo Sunghyun na svém Instagramu sdílel dopis pro fanoušky. Nejprve uvedl, že se omlouvá za špatné zprávy. Po účasti v Produce X 101 a neúspěchu se bál kontaktu s fanoušky a díky stresu nemohl spát. Nemohl ani zveřejnit žádné aktuality.

"Když jsem souhlasil s účastí v Produce X 101, myslel jsem, že to bude dobrá příležitost pro skupinu. Dal jsem do toho všechno, ale nepovedlo se."

Dále pokračoval:

"Fanoušci viděli jak jsem si před kamerou užíval život idola a člena IN2IT, nicméně uvnitř jsem se potýkal s problémy. Můj otec je taxikář a má problémy se zdravím. Každý den jsem viděl, jak tvrdě pracuje. Řekl jsem si, jestli bych se nad sebou neměl zamyslet. Měl bych stále dělat něco, co nemá žádný ekonomický přínos pro moji rodinu?"

Sunghyun dále zveřejnil, že od debutu se skupinou IN2IT mu nebylo nikdy zaplaceno. 

"Po Produce X 101 jsem požádal o fanmeeting, ale nebylo mi to společností dovoleno. Bylo mi také zakázáno nahrávat fotografie či komunikovat s fanoušky na sociálních sítích. V tu dobu již otec nemohl nadále pracovat. Požádal jsem společnost o zrušení smlouvy, ale nakázala mi zaplatit poplatek 350.000.000W (= cca 7 milionů korun). Výší částky jsem byl překvapen, když jsem již po dobu dvou let nedostával nikdy výplatu. Poté se ředitel a můj otec dohodli na snížení poplatku o polovinu a dnes zveřejnili můj odchod. Bylo mi řečeno, že společnost nemá peníze, jelikož je investovala do naší survival show Boys24."

"Ještě jednou se omlouvám za špatné zprávy a že jsem nedodržel svůj slib, že se vrátím. Vždycky budu členům IN2IT vděčný a budu je podporovat. Děkuji, že jste si vyslechli můj příběh. Vrátím se s dobrými novinkami."


Sunghyunovi přejeme jen to nejlepší do budoucnosti.


ZDROJ: instagram Kima Sunghyuna

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9