Jak se účastnice Queendom připravily na soutěž?

15:00 | 28.08.2019 Eunka 0
Již brzy si budeme moci vychutnávat novou soutěžní show Queendom. Co řekly účastnice na tiskové konferenci? Těší se na boj mezi sebou a co chystají? To se dozvíte v článku.
Queendom
Queendom FOTO: soompi.com
Dne 26. srpna se v Soulu konala tisková konference k soutěžní show Queendom, které se zúčastnili producent Jo Wook Hyung, moderátoři Lee Da Hee a Jang Sung Kyu, a soutěžící, tedy AOA, (G)I-DLE, Lovelyz, MAMAMOO, Oh My Girl a Park Bom.

Proč se zmíněné účastnice pro show rozhodly a co za vystoupení chystají? Jak jsou připraveny? A co nabídnou divákům? 

Dívky z AOA prohlásily: "Připravily jsme si celou řadu vystoupení s různými styly, tak doufáme, že si diváci naše vystoupení užijí."

(G)I-DLE na otázky odpověděly: "Je pro nás ctí mít možnost stát na stejném pódiu jako tyto zkušenější umělkyně prostřednictvím show Queendom. Jako nejmladší účastnice se snažíme rozvíjet a ukazovat, jak usilovně pracujeme."

Slečny ze skupiny Lovelyz slíbily: "Prostřednictvím Queendom ukážeme různé stránky, které jsme doposud neukázaly."

MAMAMOO odhodlaně prohlásily: "Jak jsme již řekli na našem koncertu, ve slovníku skupiny MAMAMOO neexistuje nic jako "úplně stejný výkon". Proto hodláme v Queendom předvádět skvělá a vynikající vystoupení. Děkujeme."

Whee In se tiskovky nemohla zúčastnit kvůli zdravotním problémům, ale moderátorka Lee Da Hee fanoušky i diváky ujistila, že soutěže se zúčastní.

Oh My Girl odvětily: "Tohle je naše první survival show, tudíž jsme opravdu nervózní, ale jako skupina, která zvládá spoustu různých konceptů, ukážeme mnoho konceptů i tady a k tomu přidáme náš skrytý šarm."

Park Bom přiznala: "Jsem sice nervózní, že se účastním takové show, ale zároveň je to zábava."

Dámy se vyjádřily a nám už zbývá jen popřát jim hodně štěstí. První epizoda show bude odvysílána 29. srpna. Určitě se máme na co těšit! 

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9