Hoody: Když jsem se připojila k AOMG, měla jsem pocit, že tam patřím

21:00 | 04.09.2019 Xiunka 0
Kdy se Hoody, královna labelu AOMG, začala věnovat hudbě? Čím se odlišuje AOMG od ostatních labelů? To vše umělkyně prozradila v rozhovoru pro magazín HIPHOPKR.
Hoody
Hoody FOTO: ciaokpop.com
Co tě inspirovalo k tomu, aby ses začala věnovat hudbě?
Hudbu jsem si vybrala jako koníček prostřednictvím klubových aktivit na střední a vysoké škole. Těsně před absolvováním vysoké jsem si uvědomila, že bych chtěla začít brát hudbu vážně a tak jsem ji začala tvořit.

K AOMG ses připojila v roce 2015. Jaké je vytvářet hudbu pod AOMG. Je to hodně rozdílné od ostatních labelů?
Když jsem se připojila k AOMG, měla jsem pocit, že tam patřím. Vyvinula jsem si smysl pro zodpovědnost, což bylo jiné, než když jsem dělala hudbu nezávisle. Část mě zůstává stejná. Stále tvořím svobodně hudbu, ale zároveň jsem schopna spolupracovat s umělci a producenty, s kterými chci.

Čím se AOMG odlišuje od ostatních labelů?
Nemohu říct, zda to tak dělají i jiné labely, ale AOMG podporuje umělce v jakémkoliv směru, kterým se chce vydat. Každý umělec z AOMG je schopen tvořit podle sebe svůj vlastní hudební styl. Umělci se navzájem podporují vytvářením hudby společně. Například spolupracovala jsem s LOCO na různých úpravách jeho hudby a on mi pomáhá v mé hudbě. Podporujeme se mnoha aspektech. To je velmi cool proces.

Na albu jsi spolupracovala s několika producenty, a to GRAY, Cha Cha Malone a PEEJAY. Je nějaký mezinárodní umělec nebo producent, se kterým bys chtěla spolupracovat?
Je jich hodně! Kdybych si měla vybrat tři, tak Blood Orange (Devonte Hynes), Thundercat a Kelela. Jsem velkým fanouškem hudby každého z nich a ráda bych s nimi v budoucnu spolupracovala.

Můžeš nám něco říci o připravovaných projektech?
Vyzývám sama sebe, abych tvořila jinou hudbu, než jakou jsem vydala v minulosti. Jsem ten typ člověka, který nerad dělá totéž znovu, takže bych s dalším projektem chtěla vyzkoušet něco nového. Moji fanoušci mi někdy nechávají zpětnou vazbu ve stylu, že by si přáli, abych to udělala tímto způsobem. Říkám si, že to zvládnu. Pokud je zpětná vazba konstruktivní, tak mi nevadí.

Jsme na konci rozhovoru. Chceš něco říci mezinárodním fanouškům?
Ráda bych vystoupila před mezinárodními fanoušky v co největším počtu měst. Byla jsem opravdu potěšena počtem fanoušků podporujících mě během SXSW. Jsem opravdu vděčná za své fanoušky a byla bych nadšená, kdybych mohla navštívit další města a sledovat jejich reakce.

Jste rádi, že Hoody patří pod AOMG?


ZDROJ: hiphopkr.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9