Působivý debut N.CUS klepe na dveře

14:30 | 20.08.2019 Xiunka 0
Nová dvanáctičlenná skupina N.CUS, jejíž nejmladší člen je ročník 2003, debutuje za pár dní. Které skupiny chlapci obdivují? SHINee, EXO, BTS, Stray Kids nebo jiné?
N:CUS
N:CUS FOTO: twitter.com/ncusofficial_jp

Nedávno jsme vás informovali, že koncem srpna se uskuteční debuty dvou skupin a to N.CUS a FANXYRED. Nejprve budou debutovat N.CUS a o den později FANXYRED, což je dívčí skupina, jejíž členky se cítí být chlapci a podle toho se také oblékají. Málo kdo pozná, že jde o dívky. Dost ale o FANXYRED, pojďme se zaměřit na N.CUS. Název skupiny je zkratkou pro No Competitor Under The Sky. Členy jsou EOS, Hwan, Ho Jin, Soon, IF, Yuan, W.D, Myeong, Seo Seokjin, Sung Sub, Eun Taek a Hyeonmin. Leader skupiny je EOS a maknae Hyeonmin. Pokud vás zajímá jeho rok narození, tak je to 2003. Skupina má také zahraničního člena, kterým je Myeong, jenž se narodil se v Číně.

Nějaké zajímavosti o členech? EOS prozradil, že nejvíce poslouchá skladby skupiny SEVENTEEN. Hwan se zamiloval do tanečních schopností Kaie z EXO a poctivě piluje choreografii skladby Power. Ho Jin obdivuje Taemina ze SHINee, díky kterému se rozhodl, že se stane idolem. Soon poslouchá skladby od PLT neboli Planetaterium Records a BTS. IF obdivuje Seungyoona z WINNER a Yuan Jungkooka z BTS. W.D nejvíce poslouchá skladby Green Horizon od PUNCHNELLO a No Air od THE BOYZ. Myeong si rád prozpěvuje skladbu I od Taeyeon. Seo Seokjin vzhlíží k členovi skupiny EXO, konkrétně D.O. Sung Sub začal rapovat kvůli Hanovi ze Stray Kids. Eun Taek má rád taneční techniku Jimina z BTS. Hyeonmin relaxuje u skladby Rain od Paul Kima a obdivuje Jungkooka z BTS.

Debut skupiny se uskuteční pomocí projektu zprostředkovaného Makestar, kde bylo do dnešního dne fanoušky vybráno 223% požadované částky. Krásné číslo, že ano. Debutové mini album skupiny ponese název MATCHLESS LOVE a vydáno bude 27. srpna.

Skupina již zahájila vydávání teaser fotografií a ochuzeni jsme nebyli ani o video teaser.Zaujala vás nová skupina N.CUS? Těšíte se na její debut?

FOTO: twitter.com/ncusofficial_jp


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9