Eddie bude debutovat v co-ed skupině LALARY!

21:30 | 19.08.2019 Xiunka 1
Eddie, který proslul svými tanečními dovednostmi a tím, že v podpatkách umí chodit a sluší mu to více než leckteré dívce, bude debutovat v co-ed skupině. K-Pop se zatřese v základech!
Eddie
Eddie FOTO: instagram.com/qxeddie/
Eddie se zúčastnil survival pořadu Under 19, kde svými tanečními dovednostmi patřil mezi nejlepší účastníky. Bohužel později vyšlo najevo, že po pěvecké stránce na tom tehdy nebyl tak dobře. I přesto, že se neprobojoval do finálové skupiny 1THE9, stal se jedním z nejvýraznějších účastníků Under 19.Proslulý je covery dívčích skupiny a tím, že se nebojí nosit dámské lodičky a řídí se heslem, čím vyšší tím lepší. Nemusíme dodávat, že jeho nohy mu závidí mnoho fanynek.

  

Eddie je velmi otevřené a upřímné povahy. Nestydí se za to, že čím je. Navázat pro něj přátelství je velmi snadné. Nedávno bylo oznámeno, že tohoto chlapce, který má energie na rozdávání, uvidíme jako člena co-ed skupiny LALARY. Členky se jmenují CanacoSusieSabrinaHopeJinnySoorim. Co-ed skupina LALARY bude mezinárodního rázu. Soorim a Jinny jsou Korejky, Hope je Vietnamka, Sabrina a Susie jsou Číňanky, Canaco je Japonka a Eddie, vlastním jménem Eddie Valencia, je Američan latinskoamerického původu.

  
  


Podívat se můžeme na video teaser singlu LALARY, jehož vydání je naplánováno na 29. srpna.Těšíte se na debut co-ed skupiny LALARY?


ZDROJ: instagram.com/qxeddie/

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9