N.CUS a FANXYRED uskuteční debut den po sobě!

18:27 | 17.08.2019 Xiunka 0
Koncem srpna na korejskou hudební scénu oficiálně vstoupí dvě nové skupiny. O vaši lásku bude usilovat celkem šestnáct chlapců! I když jsou to opravdu chlapci?
N.CUS
N.CUS FOTO: twitter.com/ncusofficial
Jako první uskuteční ze společnosti Kyuri Entertainment debut skupina N.CUS. Pojmenování skupiny je zkratkou pro 'No Competitor Under The Sky'.  Jednat se bude o velmi početnou skupinu, jejíž číslovka se zastaví na dvanáctce. Jména členů jsou Hwan, Hojin, Soon, IF, Yuan, W.D, Myeong, Seo Seokjin, Sungsub, EOS, Euntaek a Hyeonmin. Předtím, než byl oznámen korejský debut, skupina vystupovala při nejrůznějších událostech v Japonsku.

Debutové mini album ponese název MATCHLESS LOVE. Datum jeho vydání je stanoveno na 27. srpna.O den později se uskuteční debut čínské čtyřčlenné skupiny FANXYRED ze společnosti TOV Entertainment. Skupina v minulosti vystupovala pod názvem Acrush v původním složení sedmi členek. Ano, čtete správně. Skupina FANXYRED je dívčí, ale samotné členky přiznaly, že se necítí být dívkami, ale chlapci. V minulosti ve skupině působilo sedm členek, ale v současné době pouze čtyři a to K, Shawn, Roy a Marco.

Debutové singl album, které bude vydáno 28. srpna, ponese název ACTIVATE.

 
 

Těšíte se na debut skupin N.CUS a FANXYRED?


FOTO: twitter.com/ncusofficial_jp & instagram.com/fanxyredofficial

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9