Dívčí skupinu S.I.S opouští dvě členky

20:00 | 14.07.2019 Kim LeNy 0
Dívčí skupina S.I.S prochází změnou v sestavě. Nově budou pokračovat ve čtyřech. Jaké členky odešly a proč? 
S.I.S
S.I.S FOTO: hype.my
13. července oznámila společnost XX Entertainment, že bude skupina S.I.S pokračovat pouze se čtyřmi členkami - Minzy, Gaeul, Anne a Sebin. Společnost dále uvedla, že člence a zároveň leaderce J.Sun vypršela smlouva a ona se ji rozhodla neobnovit, aby se mohla soustředit na studium. Nebude mít ani žádné sólové aktivity.

 
(J.Sun & Dal) 
 
Agentura pokračovala s další zprávou: „Rozhodli jsme se, že zbývající členky mají neomezený potenciál a jsou dostatečně schopné, aby nadále mohly fungovat. Brzy začnou propagace a nové aktivity v nové sestavě. O možnosti přidání nových členek do skupiny jsme zatím nepřemýšleli.”
 
Bývalá leaderka J.Sun se k tomu samozřejmě vyjádřila také, „Jsem neskutečně vděčná agentuře za jejich podporu v mnoha různých oblastech během mého působení ve skupině S.I.S. Kdybych chtěla znovu pokračovat jako zpěvačka, tak bych chtěla opět pracovat s XX Entertainment. Po diskuzi se společností jsme se domluvili, že bude lepší, když se plně zaměřím na své studium. Také budu pořád podporovat zbývající členky S.I.S, které budou propagovat v nové sestavě.“

Co se týká členky Dal, tak podle agentury půjde z osobních důvodů na hiatus. Osobní důvody se netýkají odchodu J.Sun. 

ZDROJ: soompi.com 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9