Baekhyun věří v budoucnost EXO a chválí BTS

14:30 | 15.07.2019 Eunka 0
Baekhyun právě vydal své první sólo album City Lights, což se neobešlo bez showcase. Co tam prozradil o budoucnosti EXO a za co chválil BTS? To se dozvíte v článku.
Baekhyun
Baekhyun FOTO: twitter.com/weareoneexo
Členové EXO dospěli do věku, kdy je pomalu čas na odchod do armády. Jaká je budoucnost skupiny? Baekhyun během showcase, která se konala 10. července, prozradil: "Myslím, že stejně tak, jak to již děláme, si i nadále budeme přát navzájem štěstí. Bez skutečného přátelství bychom se do tohoto bodu jako skupina nedostali. Známe navzájem své myšlenky, aniž bychom je museli vyslovit."

Poté pokračoval: "Co se budoucnosti EXO týče, zůstaneme nadále solidní, tak jako dposud, a budeme se navzájem doplňovat i v naší nepřítomnosti." Tím naznačil, že i přesto, že budou členové odcházet na vojnu, skupina si poradí a fanoušky neošidí.

Na toto téma ještě řekl: "Doufám, že mnoho lidí bude i nadále projevovat zájem o budoucnost EXO." 

EXO mají dobré vztahy s BTS a rádi je podporují. Co si Baekhyun myslí o jejich růstu a pokrocích? Zpěvák odvětil: "Myslím, že jsou neuvěřitelní a vždy pracovali velmi tvrdě. V určitých ohledech bychom je měli napodobit. I kolegové zpěváci se mohou od sebe učit. Zaslouží si naši chválu."

My zase můžeme pochválit Baekhyuna za povedené album. Už jste jej slyšeli?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,6%
Čína
49,7%
Japonsko
36,8%
Vietnam
4,8%
Thajsko
4,2%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9