[AKTUALIZOVÁNO] DAY6 lákají na comeback s The Book of Us:Gravity

22:52 | 14.07.2019 wmxj5312hb 0
Pětičlenná kapela DAY6 z JYP Entertainment oznámila svůj návrat na hudební scénu s pátým mini albem, které ponese název The Book of Us:Gravity. Více se dozvíte v článku.
Dne 30. června byl zveřejněn Prologue Film s názvem The Book of Us. Prologue film začíná počítačem na stole, pak se ale obrazovka změní v knihu plnící se slovy, která do ní někdo píše. Hlas v prologue filmu říká: "Vítr má víru v křídla ptáků, kteří se snaží zaplnit prázdnotu. I když slova napsaná do vzduchu jsou rozptýlena, dokonce i když odevzdáme naše zaneprázdněné dny obloze a žijeme naše životy. Může být bezvýznamné dát květiny do prázdné vázy a nebo vybrat papír pro někoho, komu možná napíšeš dopis, ale vím, že v den, kdy tvoji prázdnou ruku vyplním mojí, ten pták poletí k nám. Netoužím po tom, abych našel srdce a nebo bloudil a snažil se najít smysl. Smysl je něco, co děláme, ne hledáme. Když najdeš smysl, najdeš srdce. Vítr má víru v lidi, kteří se snaží zaplnit prázdnotu."

Byl také zveřejněn obrázkový teaser, který prozradil datum comebacku. Můžete se na něj podívat níže v článku.Byly zveřejněny také artwork fotografie jednotlivých členů. Podívat se na ně můžete níže v článku.

  
Sungjin, Jae, Young K

 
Wonpil, Dowoon


Kromě artwork fotografií byly zveřejněny také dvě sady individuálních teaser fotografií. Na set 2 se můžete podívat níže v článku, set 1 pak najdete v galerii pod článkem.

  
Sungjin, Jae a Dowoon - set 2

 
Young K a Wonpil - set 2

Kromě individuálních fotografií byly vydány také skupinové teasery, MV teaser a album sampler. Na skupinové fotografie se můžete podívat níže v článku a v galerii pod článkem, na MV teaser a album sampler se pak můžete podívat níže v tomto článku.


 
Společná fotografie, MV teaser a album sampler

Páté mini album vyjde 15. července v 11:00 našeho času. Kapela také ve dnech 9.-11. srpna uskuteční koncerty, kterými zahájí světové turné.

Těšíte se na comeback DAY6  a světové turné? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ: soompi.com
FOTO: twitter.com/day6official

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,6%
Čína
49,7%
Japonsko
36,8%
Vietnam
4,8%
Thajsko
4,2%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9