Proč se Leo a Minhyun rozhodli pro muzikál Marie Antoinette?

15:35 | 28.06.2019 Eunka 0
O tom, že si Leo z VIXX a Minyhun z NU'EST zahrají v muzikálu Marie Antoinette, jsme již psali. Nyní si povíme něco o tom, proč si tento muzikál zvolili.
Leo a Minhyun
Leo a Minhyun FOTO: facebook.com/emkmusical/
Dne 11. června bylo potvrzeno, že se Leo a Minhyun objeví v muzikálu Marie Antoinette, který byl napsán na motivy japonského románu od Shusaku Endo. Oba ztvární Axela Von Fersena, okouzlujícího a statečného švédského hraběte, který je zamilovaný do Marie Antoinette. 

Proč se pánové rozhodli, že si zahrají právě v tomto muzikálu? Leo, který už má pár muzikálových rolí za sebou, vysvětlil: "Muzikál Marie Antoinette jsem viděl v Japonsku. Pocítil jsem, že mě velmi přitahuje a opravdu jsem zatoužil se v něm objevit. Už tehdy jsem si pomyslel, že dynamika a konflikty mezi různými postavami jsou velmi vzrušující."

Pro Minhyuna z NU'EST bude Marie Antoinette muzikálovým debutem. Přiznal, že se těší na novou výzvu a uvedl: "Je pro mě velmi fascinující, že mám příležitost pracovat s takovými renomovanými kolegy a slavnými a zkušenými muzikálovými herci. Toužím usilovně pracovat a předvést působivý výkon."

Minhyun se také snažil pochopit postavu, kterou ztvární. O své roli řekl: "Hrabě Axel Von Fersen je idealista, který upřímně vyjadřuje své myšlenky a ukazuje čistou a neochvějnou lásku k Marii Antoinette tím, že stále stojí po jejím boku."

Muzikál Marie Antoinette se bude hrát od 24. srpna do 17. listopadu v D-Cube Art Center v Soulu. Milovníci muzikálů se tedy mají na co těšit.

 

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9