Kim Jaejoong vydá unikátní album

16:30 | 20.06.2019 Xiunka 1
Kim Jaejoong z JYJ opravdu nerad odpočívá. Fanouškům oznámil novinku v podobě vydání unikátního alba. Více informací zjistíte v článku.
Kim Jaejoong
Kim Jaejoong FOTO: ijaefans.wordpress.com

Kim Jaejoong vydal v dubnu své první sólo japonské full album Flawless Love. O tomto albu snil velmi dlouhou dobu. Předcházelo mu několik japonských singl alb. Jelikož Japonsko nazývá svým druhým domovem, není se ani čemu divit. Fanoušci jej zbožňují. Celebrity uznávají. Japonsko je oproti Jižní Koreje navíc zemí, kde se může plně seberealizovat. Není mu bráněno účastnit se slavnostních předávání cen a různých významných událostí. Rovněž může natáčet oblíbené zábavné show. Dne 24. června se například bude vysílat epizoda Sukatto Japan televizní stanice Fuji TV. Magazíny se mohou doslova přetrhnout, aby pro ně nafotil sérii fotografií a poskytl rozhovor.

V den vydání prvního japonského full alba zahájil Kim Jaejoong turné nazvané JAEJOONG ARENA TOUR 2019~Flawless Love. Druhý den koncertu v Yokohamě fanouškům prozradil, že 18. září se mohou těšit na jeho nové unikátní album. Chystá se vydat tzv. cover album, v rámci kterého nazpíval své nejoblíbenější skladby ostatních umělců. Jméno alba zatím nebylo oznámeno, nicméně již teď se ví, že bude vydáno ve dvou verzích.

Říkáte si asi, že zřejmě své aktivity úplně přesunul do Japonska. Není to tak zcela pravda. Na svém instagramovém profilu oznámil, že pracuje rovněž na korejském albu.

Těšíte se na jeho cover album?


ZDROJ: jaefans.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9