Ken bojuje s tancem a s vypadáváním vlasů

14:00 | 22.06.2019 Eunka 0
Ken z VIXX si v pořadu Video Star postěžoval na Lea, kvůli kterému chtěl opustit VIXX, a také přiznal, jak řeší vypadávání vlasů ze stresu.
Ken
Ken FOTO: instagram.com/vixx_stargram/
Ken je nejen vtipný, ale také upřímný. V pořadu Video Star otevřeně hovořil o problémech s tancem i o boji s vypadáváním vlasů.

Moderátorka Sandara Park prohlásila, že se o něm všeobecně ví, že je dobrý v muzikálech a nakousla téma, které mnohé Starlight zaskočí. Ken prý chtěl kdysi opustit VIXX. Je to pravda? 

Zpěvák upřímně odpověděl: "Jen díky VIXX jsem schopen účinkovat v muzikálech, ale přiznám se, že tanec byl pro mě vždycky obtížný, a to i v dobách než jsem začal s muzikály. Když jsme začínali jako skupina, Leo mi kvůli tanci neustále nadával."

Opravdu je Leo tak přísný? Vážně chtěl Ken odejít kvůli němu? Zpěvák zažertoval: "Bývaly takové doby. Leo je mezi členy VIXX znám jako velice přísný učitel."

Kena však netrápí jen tanec, ale také vypadávání vlasů ze stresu. Na toto téma řekl: "Teď už je to v pořádku, ale musím zdůraznit, že když jsem ve stresu, moje vlasy mají sklon vypadávat a řídnout. Viditelné pěšinky pak musím kvůli světlům na jevišti maskovat barevným sprejem."

Ken pak ještě dal pár rad každému, kdo se potýká s vypadáváním vlasů. Uvedl: "Měli byste užívat léky dříve, než bude problém vážný. Když začnete s léčbou včas, vaše vlasy zesílí. Jestliže s léčbou začnete až ve chvíli, když už spousta vlasů vypadala, nedá se nic dělat. Kromě toho si musíte v životě nacházet drobné radosti a neměli byste se příliš stresovat."

Na otázku, zda se jeho vlasy zlepšily díky tomu, že N nastoupil do armády a on se tak nemá s kým škádlit, jen uličnicky poznamenal: "To byl hlavní důvod."

Ken je zkrátka upřímný vtipálek a to se Starlight líbí. Kéž ho Leo moc netrápí a vlasy mu na hlavě drží jako přibité.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9