ZICO produkoval skladbu pro Produce X 101

21:19 | 17.06.2019 Xiunka 0
Po velmi dlouhé době o sobě dává ZICO po hudební stránce opět vědět, a to velkolepě. Produkoval skladbu, kterou si budeme moci poslechnout již tento týden prostřednictvím Produce X 101.
ZICO & logo Produce X 101
ZICO & logo Produce X 101 FOTO: soompi.com
ZICO patří mezi nejuznávanější korejské producenty současnosti. Jeho skladby doslova bortí hudební žebříčky. Nejeden umělec touží po tom, aby mohl vystupovat se skladbou, pod kterou je podepsán právě ZICO. Účastníkům letošní řady oblíbeného survival pořadu Produce, konkrétně Produce X 101, se to povede.

V ukázkách na epizodu tohoto týdne jsme mohli sledovat tančit renomovaného choreografa Choi Young Joona do rytmu skladby Move, kterou produkoval ZICO. Pokud si vybavujete choreografie skladeb Energetic a Beautiful od WANNA ONE, Jealousy a Dramarama od MONSTA X, Never Ever a Turn Up od GOT7 nebo Knock Knock od TWICE, musí vám být jasné, že se máme opravdu na co těšit.

Spojení skladby od ZICA a choreografie od Choi Young Joona je zaručený úspěch. Skladba Move bude součástí 'concept' mise, v rámci které účastníci survival pořadu vystoupí s pěti písněmi. Tento týden bude velmi dramatický. Z šedesáti účastníků bude vyřazena polovina. To znamená, že v survival pořadu zůstane pouze třicet nejlépe umístěných chlapců. Nervozita fanoušků a také samotných účastníků se s každým dalším dnem zvětšuje. Pomalu ale jistě se nám blíží finále.

Těšíte se na skladbu Move?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9