Leo nazpíval píseň The Flower a chystá 2. mini album

19:58 | 03.06.2019 Eunka 1
Leo z VIXX opět překvapil. Nejdříve tím, že oznámil spolupráci s uznávaným německým umělcem Maximilianem Heckerem a pak také tím, že vydá druhé mini album. Poslechněte si píseň The Flower a mrkněte na podrobnější informace.
Píseň The Flower napsal známý německý hudebník Maximilian Hecker, který se narodil v roce 1977 a žije v Berlíně. Je znám svou snovou, melancholickou hudbou, a také tím, že ovládá hru na klavír, bicí a kytaru. Leovi, který se podílel na textu písně, Heckerův styl sedí. Můžeme vidět, vlastně spíše slyšet, že výsledek je velmi něžný, snový a romantický. Nechybí ani anglické titulky.

Jak ke spolupráci došlo? Maximilian Hecker Leovi napsal, že má ohromující hlas a dodal, že by byl poctěn, kdyby s ním nazpíval milostnou baladu, kterou nedávno napsal. Leo přiznal, že je jeho fanouškem a s nadšením souhlasil.

Toto však není jediná novinka, se kterou Leo dorazil. Kromě toho chystá sólový koncert v Soulu a také druhé mini album, které vyjde 17. června a bude se jmenovat Muse. Máme se tedy na co těšit! 

ZDROJ: allkpop.com, soompi.com, kstarlive.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9