Ravi opouští Jellyfish! Jak je to se smlouvami VIXX?

17:42 | 24.05.2019 Eunka 3
VIXX oslavili sedmé výročí a tak je na čase zjistit, jak to mají se smlouvami. Přinášíme vám novinky na toto téma a nechybí ani vyjádření společnosti Jellyfish.
VIXX
VIXX FOTO: twitter.com/RealVIXX
Jellyfish Entertainment dnes vydala oficiální prohlášení o budoucnosti skupiny VIXX. Fanouškům oznámila, že členové Leo, Ken, Hongbin a Hyuk obnovili své smlouvy, zatímco Ravi se rozhodl opustit agenturu, aby si vytvořil vlastní label. 

Co to znamená pro skupinu a Starlight? Není třeba se bát. Ravi sice nebude pod stejnou společností jako zmínění členové, přesto neopouští skupinu. Bude s ní dál vystupovat a nikdy neměl v úmyslu VIXX opustit. 

Pokud jde o leadera skupiny, společnost Jellyfish uvedla, že s ním prodloužení smlouvy prodiskutuje, až se vrátí z armády.

Nyní si můžeme přečíst celé oficiální vyjádření společnosti:

"Zdraví vás Jellyfish Entertainment!
Čtyři členové VIXX - Leo, Ken, Hongbin a Hyuk - obnovili své smlouvy s námi na základě neměnné důvěry a loajality, kterou dlouhodobě udržují s naší agenturou. Nebudeme šetřit na podpoře, co se jejich skupinových i individuálních aktivit týče. Plánujeme udělat všechno pro to, abychom se pro ně stali spolehlivým pilířem.

Po dlouhých rozhovorech a důkladné diskusi se členy, s nimiž žil od debutu společně, stejně jako s naší agenturou, se Ravi rozhodl založit vlastní label přizpůsobený svým hudebním preferencím. Pokud jde o hudební aktivity VIXX, plánuje pokračovat v partnerství s námi a zůstat se členy VIXX, se kterými strávil posledních sedm let, a bude tak i nadále součástí hudebních aktivit skupiny. Plánujeme také prodiskutovat možnost obnovení smlouvy s N, který v současné době slouží v armádě, po jeho propuštění.

Společnost Jellyfish se bude i nadále starat nejen o Lea, Kena, Hongbina a Hyuka, ale také o Raviho, který se bude účastnit skupinových aktivit VIXX. Chceme také do budoucna zachovat identitu skupiny. Plánujeme dostatek příležitostí k tomu, aby se VIXX i v tomto roce setkali se svými fanoušky v Koreji i v zahraničí.

Budeme také rozšiřovat pole propagačních aktivit Lea, Kena, Hongbina a Hyuka. Nebudeme šetřit na investicích a podpoře nejen na skupinové aktivity, ale i na individuální aktivity členů. Díky organizovanějšímu systému a bližší spolupráci, členové zdůrazní své hudební schopnosti a silné stránky. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom je podpořili, aby mohli  ještě více růst jako globální hvězdy. Děkujeme."


Co na tyto novinky a vyjádření společnosti říkáte, Starlight?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9