Jr.EXILE se utkají v BATTLE OF TOKYO

13:00 | 20.05.2019 koti 0
Čtyři nejmladší skupiny z EXILE TRIBE společně utvořily novou formaci s názvem Jr.EXILE a v rámci projektu BATTLE OF TOKYO připravují velkou podívanou. Na co přesně se můžeme těšit?

BATTLE OF TOKYO je projekt skupin EXILE TRIBE, podobný sérii HIGH & LOW. Tentokrát je však zaměřený na čtyři jejich nejmladší skupiny, tedy Jr.EXILE. Zachycuje nový příběh, který se odvíjí ve dvou paralelních světech. Ve skutečném světě v Tokiu a ve fantasy světě jiného vesmíru. Bitvy čtyř týmů proběhnou prostřednictvím skladeb, hudebních videí a živých vystoupení, v rámci kterých se můžeme těšit na kolaborace mezi těmito čtyřmi skupinami. GENERATIONS, THE RAMPAGE, FANTASTICS a BALLISTIK BOYZ už nejspíše znáte, ale jaké jsou tyto týmy v paralelním světě? Pojďme si každý z nich malinko představit.

GENERATIONS / MAD JESTERS
Rychlejší a elegantnější než kdokoliv jiný. Vždy získají to, co chtějí. Skupina sedmi záhadných zlodějů, MAD JESTERS.


GENERATIONS / MAD JESTERS

THE RAMPAGE / ROWDY SHOGUN
Ochránci slabých a také všech vašich nejtemnějších tajemstvích. Neexistuje nic, co by nedokázali ochránit. Nejspolehlivější skupina strážců, ROWDY SHOGUN.


THE RAMPAGE / ROWDY SHOGUN

FANTASTICS / ASTRO9
Každý problém světa vyřeší formou zábavy. Skupina devíti smírčích poradců, ASTRO9.

BALLISTIK BOYZ / JIGGY BOYZ
Chladný stín, který nikdo nedokáže spatřit, tiše vítězí nad světlem. Tajemná skupina, ukrývající se v zákoutích města, JIGGY BOYZ.


FANTASTICS / ASTRO9 a BALLISTIK BOYZ / JIGGY BOYZ

Projekt BATTLE OF TOKYO ~ENTER THE Jr. EXILE~ vypukne 3. června, kdy se budeme moci podívat na první videoklip. O měsíc později, tedy 3. července, bude vydáno album se všemi kolaboracemi mezi skupinami z Jr.EXILE. Teasery těchto šesti skladeb můžete slyšet ve videu výše. A pokud jste zvědaví, jaká jména mají jednotliví členové v paralelním světě, sledujte BATTLE OF TOKYO na oficiálním Instagramu nebo na Twitteru.

Těšíte se na tuto bitvu mezi skupinami Jr.EXILE? Který tým bude váš oblíbený?

ZDROJ: ldh.co.jp
FOTO: twitter.com/NIKKAN_LDH


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,2%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,4%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9