Minhyun promluvil o stěhování a show I Live Alone

15:30 | 12.05.2019 Eunka 1
Minhyun je velmi šťastný, že je zase s NU'EST. Poté, co kluci vydali nové album Happily Ever After, přiznal, že se přestěhoval a užil si show I Live Alone. 
Minhyun
Minhyun FOTO: soompi.com
Show I Live Alone je velmi populární a pro Minhyuna to byla zase nová zkušenost. Krátce po vydání MV k písni BET BET sdílel: "Moje matka se v této reality show objeví také. Když jsem přijel do Soulu, chodil jsem zrovna do osmého ročníku základní školy. Po téměř 10 letech života na koleji, jsem se před třemi měsíci odstěhoval. Udělal jsem to proto, že jsme spolu žili moc dlouho a každý z nás potřebuje prostor. Všem nám to také pomáhá, abychom se mohli vzájemně respektovat. Aron kromě toho chová dva psy, na které jsem alergický."

Ohledně pořadu ještě uvedl: "Show I Live Alone se mi vždycky líbila, proto je úžasné, že jsem se v ní mohl objevit. Je skvělé, že jsem měl šanci ukázat mnoha lidem, jaký je Hwang Minhyun člověk, a v čem je jiný, když zrovna nestojí na jevišti."Ostatní členové byli samozřejmě rozhovoru také přítomni, a proto Baekho prozradil: "Vlastně jsme pořád spolu. Nemáme pocit, že bychom žili odděleně."

JR doplnil: "Veškerý čas trávíme společně, vyjma doby, kdy spíme." Ren k tomu všemu řekl: "Často chodíme k Minhyunovi a přespíme u něj. Pak to vypadá, jako bychom s ním bydleli." 

V bytě jsou návštěvy členů znát ve všech koutech. Minhyun přiznal, že kluci mají u něj doma hromadu svého oblečení. Také se pochlubil tím, že je velmi čistotný a jeho koníčkem je úklid. Žertoval, že by se snadno mohl stát mužem v domácnosti."

Minhyun se v I Live Alone objevil 3. května. Dívali jste se?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9