NU’EST hovořili o zábavních show, vytrvalosti a YouTube kanálech

18:12 | 08.05.2019 Eunka 2
Členové skupiny NU'EST navštívili rozhlasovou show Kim Shin Young a rozmlouvali o zábavních pořadech, tanci, vytrvalosti, koníčcích a YouTube kanálech.
NU′EST
NU′EST FOTO: soompi.com
Téměř po třech letech se vrátili na hudební scénu jako pětičlenná skupina. Shledání s Minhyunem si užili a prozradili, že k nim i po tak dlouhé době zapadl velmi snadno, neboť se s ním stýkali i v době, kdy propagoval s Wanna One. 

JR přiznal: "Změnu jsme pocítili především během trénování choreografie. Při tom mi došlo, že nás musí být pět, abych se mohl cítit kompletní. Vidět pět členů v zrcadle, jak zkouší tanec, bylo opravdu super."

Kim Shin Young jen tak mezi řečí zmínila, že by chtěla vídat Arona v zábavních show mnohem častěji. "Aron dohání Kwang Heeho," řekla a pak dodala: "Myslím, že ho může kdykoli dohnat. Když jsem poprvé viděla IU v zábavní show, řekla jsem jí, aby se takovým pořadům věnovala více. Nyní je na zcela jiné úrovni. Myslím, že Aron bude také takový."Aron hned poté sdělil, že se nedávno díval na videa o vaření a rybaření na YouTube, ale sám rybu chytit nedokázal. Minhyun prozradil, že se chce stát rozhlasovým DJ a JR řekl, že kdyby si zřídil vlastní YouTube kanál, chtěl by dělat herní videa. K tomu vysvětlil: "Opravdu miluju hry. Sleduju spoustu videí na YouTube a myslím, že by bylo dobré komunikovat přímo s fanoušky prostřednictvím hry. Proto přemýšlím o spuštění kanálu, až se na to důkladně připravím."

Jaký koncept nejvíc skupině NU'EST vyhovuje? JR zvolil sexy koncept a dodal, že jejich současný koncept je skutečně sexy. Minhyun na otázku, kdy se cítí nejkrásnější, přiznal: "Právě teď. Zkontroloval jsem se na monitoru a není to špatné. Je to dobré."

A jak jsou na tom s vytrvalostí? Ren se zařadil mezi členy s nejnižší výdrží. Na toto téma uvedl: "Jsem v tom opravdu špatný. Moc nevydržím a tak se to snažím překonat tím, že si vezmu vitamíny."

Aron na něj se smíchem práskl: "Tuhle jsme po vystoupení zamířili za scénu a Ren prohlásil, že bude zvracet. Zeptal jsem se ho, jestli je v pořádku a on řekl, že není. Musel odpočívat 30 minut."

V tomto článku nalezneme special video BET BET. NU'EST však k této písni natočili i video s choreografií, tak se na něj na závěr podívejme.

 
ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9