TXT změní pojmenování fanbase

21:30 | 07.05.2019 Xiunka 1
Chlapecká rookie skupina TXT změní pojmenování své fanbase. Z jakého důvodu? Zjistíte v článku.
TXT
TXT FOTO: soompi.com

Dne 25. dubna společnost Big Hit Entertainment oznámila, že oficiální pojmenování fanklubu rookie skupiny TXT zní YOUNG ONE. Toto pojmenování bylo vybránu z návrhů, které zaslali společnosti samotní fanoušci rookie skupiny. Nicméně pojmenování je velice podobné názvu Young Ones, což jsou fanoušci Tiffany Young. Společnost Big Hit Entertainment chce předejít dalším problém spojených s podobným pojmenováním fanklubu nebo fandomu a proto se jej rozhodla změnit.

Vydáno bylo oficiální prohlášení, které zní: „Dobrý den, tady je oficiální manažer fanbase skupiny TXT. Poté, co bylo 25. dubna oznámeno oficiální pojmenování fanklubu, zjistilo se, že toto pojmenování v současné době používá fandom a fanklub jiného umělce. V procesu rozhodování o oficiálním pojmenování fanklubu nebyla podrobena úplné kontrole podobnost s již existujícími názvy fanklubů nebo fandomů.

Omlouváme se trpělivým fanouškům a všem, kdo byli oznámením dotčeni. Rozhodli jsme se změnit oficiální pojmenování fanklubu skupiny TXT. Před oficiálním zveřejněním plánujeme podrobně zkontrolovat návrhy předložené fanoušky.

Pro více informací prosím zkontrolujte oznámení o změně.

Děkujeme.“


Máte nějaký návrh na pojmenování fanklubu rookie skupiny TXT?


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9