Co NU′EST soudí o svém návratu s Happily Ever After?

16:00 | 04.05.2019 Eunka 1
NU′EST se konečně vrátili na hudební scénu jako pětičlenná skupina a potěšili nás úžasným albem Happily Ever After. V článku se dočtete, co prozradili během showcase.
NU′EST
NU′EST FOTO: soompi.com
Showcase k albu Happily Ever After se konala 29. dubna a chlapci si mimořádně užívali, že jsou zase na pódiu v pěti. 

JR na začátek uvedl: "Comebacky mě vždycky vzrušují i znervózňují. Všichni jsme se skvěle  bavili a během zkoušek jsme byli šťastní. Opravdu jsme chtěli coby celá skupina ukázat spoustu našeho šarmu. Takže jsme o našich fanoušcích přemýšleli ještě víc než obvykle."

Dále poznamenal: "Všichni členové přicházeli s mnoha nápady. Můžeme tedy říci, že toto album bylo vyrobeno za pomoci nás všech."

Aron, který na jejich nedávném koncertě nemohl vystupovat naplno, kvůli zranění ramene, prozradil: "Díky léčbě je to teď mnohem lepší. Nemusíte se o mě tolik bát."

Na otázku, proč se nové album jmenuje Happily Ever After, Minhyun odpověděl: "Vlastně to znamená: žili šťastně, až navěky. Tohle jistě znáte z pohádek. Když se zaposloucháte do našeho alba, budete mít pocit, že čtete pohádku."Dále řekl: "Toto album je velmi smysluplné, protože je to album, které bylo vydáno poté, co jsme si slíbili, že budeme opět spolu. NU'EST se dokázali pomalu, ale pevně posunout vpřed jen díky fanouškům, kteří byli na jejich straně po celou dobu. Chceme jim proto ukázat naše různé nové aktivity. Myslím, že toto album je začátkem toho všeho, takže je ještě vzácnější a velmi důležité."

Pokud jde o comeback, prohlásil: "Myslím, že ty dva roky byly dost dlouhé. Usilovně jsme pracovali na svých určených místech. Po dlouhé době jsme něco vydali v pěti. Členy skupiny znám už hodně dlouho. Často jsme se scházeli, i když jsme měli individuální aktivity. Proto není comeback až tak moc odlišný. Čas, který jsme společně trávili přípravou alba, se mi zdál nejdrahocenější."

O titulní skladbě BET BET Baekho řekl: "Je to píseň, která v sobě ukrývá sebevědomou a sexy zprávu." Ren dodal: "Není ta část, v níž Minhyun tančí na kolenou, nejvíc sexy partem z celého MV?"

Ren pak na konec prozradil: "Těším se na comeback. Je to už skoro tři roky od našeho comebacku coby celé skupiny, a mnoho fanoušků na to dlouho čekalo. Takže jsem nadšený a těším se na to, co je před námi."

My jsme nadšeni také a comeback NU'EST si vychutnáváme plnými doušky.
 
ZDROJ: soompi.com
FOTO: News 1

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9