Kdy jsou členové NU′EST nejkrásnější a jaké mají koníčky?

20:03 | 09.05.2019 Eunka 3
Kdy se pánové ze skupiny NU'EST cítí nejkrásnější a co dělají ve volném čase? To prozradili v pořadu Choi Hwa Jung’s Power Time. 
NU′EST
NU′EST FOTO: twitter.com/nuestnews
Jelikož propagují nové album a píseň BET BET, navštěvují různé pořady a rozmlouvají o všem možném. Když vstoupili do studia, herečka a rozhlasová DJ Choi Hwa Jung je uvítala tak, že pochválila jejich vzhled. Na to konto zažertovali, že jsou vlastně považováni za takovou "visual" skupinu. 

V jakých okamžicích se tedy členové NU'EST cítí nejkrásnější? Aron prozradil: "Nejkrásnější jsem, když mi dodělají make-up." Minhyun to má zcela naopak, neboť řekl: "Já jsem nejkrásnější, když se odlíčím. Bez make-upu vypadám velmi mladě. Jen tak mezi námi, do zrcadla se dívám nejčastěji z celé skupiny. Snažím se, co se vzhledu týče, získat sebedůvěru."

Baekho posléze řekl, že píseň BET BET je navzdory pomalému tempu plná sexy pocitů. Členové si vybrali choreografii, ve které padají na kolena. JR přiznal: "Minhyun si jednou během tréninku pořádně natloukl kolena." Choi Hwa Jung tudíž poznamenala, že by se o svá kolena měli dobře starat, neboť na stáří to pocítí. Její mateřský tón kluky pobavil. Smáli se na celé studio.Co udělají, pokud vyhrají 1. místo v hudební show? Baekho odpověděl: "Pokud vyhrajeme 1. místo, rozhodli jsme se, že půjdeme na pódium v ​​cosplayi. Během Vánoc jsme se oblékli jako strom,  sněhulák, Grinch a Kevin z filmu Sám doma. Odezva byla moc dobrá, tak jsme si řekli, že bychom to měli udělat znovu."

Skupina pak diskutovala o svých nových koníčcích. Aron se pochlubil svými kuchařskými dovednostmi a řekl, že chce zkusit udělat kraba marinovaného v sójové omáčce. Minhyun odhalil, že jeho koníčkem je fotografování květin. Řekl: "Mám rád především žluté květiny. Tyto fotografie často nahrávám na sociální sítě." 

Baekho na závěr prozradil, jak snížil závislost na online nakupování. Poznamenal: "V minulosti jsem nakupoval spoustu všelijakých produktů, ale teď je pro mě příliš těžké čekat, až budou dodány, takže jsem dost přibrzdil."

Na úplný konec musíme poznamenat, že NU'EST vyhráli 1. místo 8. května v Show Champion a tak se můžeme těšit na jejich vystoupení v cosplayích. Gratulujeme jim!

ZDROJ: soompi.com
FOTO: twitter.com/nuestnews

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9