[Aktualizace] Chanyeol chystá píseň pro všechna roční období

11:30 | 20.04.2019 Eunka 0
Chanyeol dorazil ve žlutém autě a v rámci projektu SM Station 3 chystá hudební překvapení v podobě sólové písně.
Chanyeol
Chanyeol FOTO: instagram.com/smtownstation/
Projekt SM Station je velmi populární a proto se dočkal již třetí řady. Na co se můžeme těšit již příští týden? To nám bylo odhaleno 15. dubna.

Po foto upoutávkách se žlutým autem a otázce "Kdo bude další?", jsme se dočkali odpovědi. Na žlutém autíčku vysedává Chanyeol ze skupiny EXO a plní si svůj další sen. Prostřednictvím projektu vydá sólovou píseň.

Tato skladba se bude jmenovat SSFW (Spring, Summer, Fall, Winter) a bude tedy vhodná pro jaro, léto, podzim i zimu. Píseň má být vydána v korejštině, čínštině a japonštině. 

Ve videoklipu zveřejněném na oficiálním Instagramu SM Station, Chanyeol řekl: "Ahoj, zdraví vás Chanyeol. Další písní od SM Station bude moje SSFW. Bude to poprvé od mého debutu, kdy vydám sólovou píseň, tak je to pro mě velmi nové. Jsem opravdu nervózní a také zvědavý na reakce lidí. Cítím mnoho různých pocitů najednou. Všichni se na to moc těšíme."

Pak dodal: "Doufám, že si toto jaro užijete společně s mojí písní SSFW. Prosím, mějte spoustu očekávání a lásky pro tuto píseň!"

O několik dnů později, přesněji 19. dubna, dodal člen EXO video upoutávku z natáčení klipu, na kterou se můžete podívat zde:Ve foto galerii pod článkem též přibyly nějaké další foto upoutávky, kterými se můžete pokochat.

SSFW bude vydána 25. dubna. Těšíte se, až vám okrášlí jaro?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,3%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9