[Aktualizováno] Daehyun vydá své první mini album!

22:37 | 03.04.2019 AngryDaeguni 1
Je to tady! Sametový hlas Daehyuna bude zanedlouho útočit na korejské, a snad i světové, hitparády. Více v článku.
Daehyun z B.A.P
Daehyun z B.A.P FOTO: twitter.com/nini_Swag28
Blíží se debut dalšího člena skupiny B.A.P, Daehyuna.

Aby zpěvák mohl své první mini album vůbec vydat, spustil dne 5. března 2019 na webových stránkách c-bridge.co.kr projekt o několika balíčcích, který mu pomůže vybrat peníze. Pro fanoušky Daehyuna je tento projekt atraktivní hlavně z toho důvodu, že čím více přispějí, tím více dárků souvisejících s jejich idolem dostanou. Pro zajímavost, peníze se podařilo vybrat za pouhých šest hodin.

Nejlevnější je balíček H. Každý, kdo jej zakoupí, dostane mini album, nahrávku hlasu Daehyuna v podobě ranního budíčku a video s umělcovým poděkováním. Cena tohoto balíčku je 15 000 KRW (cca 302 CZK). 

Nejdražší je balíček BABY. Každý, kdo jej zakoupí, dostane Daehyunovo mini album i s autogramem, nahrávku hlasu Daehyuna v podobě ranního budíčku, video s umělcovým poděkováním, čtyři různé pohlednice, pohlednici s Daehyunovým poděkováním a autogramem, limitovanou fotoknihu s autogramem, pozvánku na Daehynovu narozeninovou oslavu, pozvánku do zákulisí Daehynovy narozeninové oslavy, lístek na Daehyunův koncert v dubnu, po němž následuje autogramiáda. Tento balíček stojí 500 000 KRW (cca 10 051 CZK). 

Projekt běží do 31. 3. 2019, mini album bude vydáno 5. dubna 2019 a koncert se bude konat 27. dubna v Baekam Art Hall. 

Daehyun svoje aktivity okomentoval: "Tohle album bylo opravdu těžké udělat. Pracoval jsem na něm už v době, kdy jsem ještě propagoval s B.A.P, ale nemohl jsem ho z různých důvodů vydat. Teď nastal ten pravý čas. Chci ukázat fanouškům i veřejnosti, že jsem schopen jít dál sám. Hudba na albu bude odlišná od hudby B.A.P. Doufám, že také budu moci ukázat svoje pěvecké schopnosti.

Teď, když už nejsem idol, můžu říct, co si myslím. Bylo to opravdu těžké. Kvůli práci jsem se musel potkat se spoustou lidí, hádat se s nimi, a moje sebevědomí pak kleslo. Nejsem ten typ člověka, co se rád setkává s ostatními a nerad o sobě mluvím. Bylo to tak těžké, že jsem to chtěl vzdát, ale nakonec jsem se vrátil do Busanu. Cítím, že mě lidé z mého dětství a místní krajina uzdravují. Je to tu stejné jako kdysi. Tady se mi daří dělat hudbu beze spěchu, přirozeněji.

Měl jsem jistá očekávání, ale také jisté obavy týkající se sólo propagací. Díky fanouškům jsem ale nabyl dost energie. Stanu se umělcem, který vždy bude svým fanouškům nablízku."


Těšíte se na Daehyunovo mini album?

Aktualizace: 
V posledních dnech nás Daehyun láká více a více. Jednak nám přes instagram poslal upoutávku v podobě fotky a pak mnohé posluchače korejského popu zaujal hudební upoutávkou. No a nakonec zaskočil ne jednou, ale rovnou dvěma video upoutávkami.

Mini album vyjde 5. dubna.  ZDROJ: soompi.com, allkpop.com, c-bridge.co.kr

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9