Jak vznikla nová píseň od NU’EST?

14:33 | 18.03.2019 Eunka 1
Jak vznikla překrásná balada A Song For You, kterou NU'EST před několika dny vydali? Právě o tom rozmlouvali ve V Live vysílání.
NU’EST
NU’EST FOTO: soompi.com
Nejnovější píseň od NU'EST, která se jmenuje A Song For You a vyšla 15. března, si můžete poslechnout zde. Jde o působivou baladu, která vás chytne za srdce. 

Jak ale tato krásná píseň vznikla? Baekho prostřednictvím V Live přiznal: "Byla to píseň, která vlastně neměla název. Přesto jsme ji věnovali fanouškům jako dárek k 7. výročí. Jen díky fanouškům můžeme být všichni spolu. Chtěli jsme to v té písni vyjádřit. Říci, že začátky bývají prázdné, a že žádáme naše fanoušky, aby nám je vyplnili."

Poté pokračoval: "Tato píseň měla být vlastně takovou tou "b-side" skladbou a byla napsána dříve, než vyšlo naše album Q Is. V té době jsme šli do studia hudebního producenta Bumzua, abychom mohli pracovat na našem albu. Slyšeli jsme tu píseň a tak se nám líbila, že jsme ho požádali, aby nám ji dal. Nakonec jsme dokončili nahrávání, ale tato skladba se na albu neobjevila."

Když se po návratu Minhyuna opět stali pěticí, vzpomněli si na onu píseň a začali na ní znovu pracovat. "Přepisovali jsme text," řekl JR a Baekho dodal: "Každý z nás napsal dopis fanouškům a jeho obsah vložil do té písně. Je to tedy píseň, kterou jsme vyrobili všichni společně."

Jak se vám skladba A Song For You líbila? Potěšil vás tento milý dárek od NU'EST?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9