NU’EST podpořili sluchově postižené a chystají singl

19:30 | 14.03.2019 Eunka 2
NU’EST již brzy oslaví 7. výročí a místo, aby dary přijímali, rozhodli se, že finančně podpoří sluchově postižené lidi. Také oznámili, že vydají digitální singl.
NU’EST
NU’EST FOTO: soompi.com
NU’EST debutovali 15. března 2012, takže již brzy oslaví 7. výročí. Dárky samozřejmě chybět nebudou. Pánové slíbili, že v ten den vydají singl, o kterém toho moc neprozradili, pouze vydávali zvláštní, tajemné upoutávky, které naleznete v galerii pod článkem. Je docela možné, že se píseň bude jmenovat A Song for You, nicméně přesně to nevíme, uvidíme 15. března.

Jednu věc ale víme jistě. Pánové z NU’EST jsou štědří. Dne 13. března společnost Pledis oznámila, že skupina předběžně oslavila 7. výročí tak, že podpořila děti se sluchovým postižením a lidi s vývojovými vadami. Pro takový dar se kluci rozhodli, aby splatili veškerou lásku, kterou jim fanoušci za těch sedm let věnovali. 

NU’EST také pomohli uhradit náklady na implantace kochleárních implantátů a na logopedii pro děti se sluchovým postižením.

Je milé, že kluci takto pomáhají postiženým lidem. My se moc těšíme na jejich singl. Jak s NU'EST oslavíte 7. výročí vy? Máte nějaký plán?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49%
Japonsko
38,1%
Vietnam
4,7%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9