[AKTUALIZOVÁNO] Stray Kids lákají na comeback s Clé 1: MIROH

18:30 | 23.03.2019 wmxj5312hb 3
Skupina Stray Kids pro nás chystá další novinky! Již brzy se vrátí na scénu se svým čtvrtým mini albem, které ponese název Clé 1: MIROH. Více se dozvíte v článku.
Clé 1: MIROH
Clé 1: MIROH FOTO: screenshot/YouTube.com
Devítičlenná skupina z JYP Entertainment nás již brzy potěší novou hudbou. Nejdříve byl zveřejněn krátký video teaser. Podívat se na něj můžete níže v článku.Video teaser nese název 20190325. Již dříve bylo oznámeno, že Stray Kids mají na rok 2019 velké plány. Jedním z nich je i comeback, který se uskuteční v den ročního výročí jejich debutu. Chlapci už dokončili natáčení MV a začali nás na nadcházející comeback lákat sadou upoutávek. 

Nové mini album ponese název Clé 1: MIROH. "Clé" znamená ve francouzštině klíč a "miroh" pochází z korejštiny a znamená labyrintJako první byl zveřejněn náhled limitované verze alba, na který se můžete podívat v galerii pod článkem. Nejspíš se tedy dočkáme i další, klasické verze alba. Limitovaná verze bude obsahovat jeden z devíti možných photobooků, tři ze 45 QR kartiček (pod QR kódem se skrývá nahrávka a nebo fotografie), jedna ze dvou čirých pohlednic a jedna z devíti dodatkových kartiček. Pokud si album předobjednáte, získáte navíc ještě event card, plakát a samolepky.

Zveřejněn byl také video teaser, který ukazuje záběry z koncertů a řadu dat a čísel. Kromě toho ve videu najdeme také nápis "UNVEIL THE MIROH (odhalení MIROH)", pod ním menší nápis "online unveil (online odhalení)" a rozmezí od 18.března do 25. března. V tomto týdnu by měly všechny písně mini alba být postupně zveřejněny online a 25. března pak bude vydáno fyzické mini album. Na video teaser se můžete podívat níže v článku.
Byl zveřejněn také teaser nadcházejícího mini alba. Stejně jako předchozí mini alba, i Clé 1: MIROH bude obsahovat osm skladeb. Na skládání a psaní textů se i tentokrát podílelo trio 3RACHA. Album bude kromě titulní písně MIROH obsahovat také Entrance, 승전가 (Victory Song), 잠깐의 고요 (Maze of Memories), Boxer, Chronosaurus, 19 a Mixtape#4, která bude, stejně jako všechny předchozí Mixtape, dostupná pouze na CD. Na grafickou podobu tracklistu se můžete podívat v galerii pod článkem.

Dočkali jsme se také časového harmonogramu výše zmíněného UNVEIL THE MIROH. Od 18. do 25. března bude každý den odhalena jedna píseň. Dne 25. března v 8 hodin KST (12:00 našeho času) bude na V-Live vysílána comebacková showcase, která se bude konat v YES24 Live Hall v Soulu. Na grafickou podobu harmonogramu UNVEIL THE MIROH se můžete podívat v galerii pod článkem.

Kromě harmonogramu byly vydány dvě skupinové fotografie a pak tři sady individuálních teaser fotografií členů. Jako první byly zveřejněny fotografie pro Bang Chana, Hyunjina a I.Na. Na skupinové fotografie a první set individuálních fotografií se můžete podívat níže v článku. Zbývající dva sety individuálních fotografií pak najdete v galerii pod článkem.

 
Skupinové fotografie

  
Bang Chan, Hyunjin, I.N

Dalšími třemi představenými členy jsou Changbin, Felix a Lee Know. Stejně jako u předchozích teaser fotografií, i tentokrát se na první set individuálních fotografií se můžete podívat níže v článku a zbývající dva sety individuálních fotografií pak najdete v galerii pod článkem.

  
Changbin, Felix a Lee Know


Poslední trojicí představených členů jsou Woojin, Han a Seungmin. Stejně jako u předchozích teaser fotografií, i tentokrát se na set 1 můžete podívat níže v článku a sety 2 a 3 pak najdete v galerii pod článkem.

  
Woojin, Han a Seungmin

Kromě skupinových a individuálních fotografií byly zveřejněny také teaser fotografie menších skupinek. Můžete se na ně podívat níže v článku a v galerii pod článkem. Rovněž byly zveřejněny i standard verze alba. Album bude vydáno ve dvou verzích, Clé 1 a MIROH. Na náhledy se můžete podívat v galerii pod článkem.

  
Teaser fotografie skupinek

V Koreji už je 18. března a UNVEIL THE MIROH bylo zahájeno. Kromě prvních dvou představených písní bylo zveřejněno také Intro. Na videa se můžete podívat níže v článku.

Intro

 
UNVEIL THE MIROH: Boxer a Maze of Memories

Další písní, představenou během UNVEIL THE MIROH je píseň, která nese název 19. Na ukázku se můžete podívat níže v článku. Kromě toho byla vydána i anglická verze tracklistu, kterou najdete v galerii pod článkem.

19.

Comeback se blíží a je tu další zveřejněná píseň - Chronosaurus. Na video se můžete podívat níže v článku.


Chronosaurus.

Dalšími odhalenými skladbami jsou Entrance a Mixtape#4. Byly odhaleny formou audio ukázky. Můžete si je poslechnout níže v článku.

 
Entrance, Mixtape#4

Comeback se blíží a byly vydány i dva MV teasery titulní písně MIROH. Na oba se můžete podívat níže v článku.

 
MIROH Teaser 1 a 2

UNVEIL THE MIROH pokračuje představením písně Victory Song. Na video se můžete podívat níže v článku.

Victory Song

Těšíte se na comeback Stray Kids? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9