Muzikál Shinheung Military Academy se dočkal přídavku

19:00 | 14.03.2019 Eunka 0
Armádní muzikál Shinheung Military Academy se stal v Koreji velmi populárním. V článku si povíme o přídavku a také se dozvíme, jak si muzikál užívají představitelé hlavních rolí.
Obsazení muzikálu
Obsazení muzikálu FOTO: vaiumdorama.com.br/
Společnost, která produkuje muzikál Shinheung Military Academy, nedávno přišla s přídavkem. Muzikál se původně uváděl od 9. do 23. září a poté vyrazil na turné po 12 městech Koreje. To ale nestačilo! Stal se tak populárním, že se bude hrát dál. 

Jak víme z minulého článku, v první "zářijové řadě" působili Kang Ha Neul, Ji Chang Wook a Sung Kyu z Infinite. Ti samozřejmě hrají i v přídavku. K nim se však připojili Onew ze SHINee, Jo Kwon a muzikálový herec Go Eun Sung. Je to tedy muzikál plný hvězd.

Jak si tyto hvězdy účinkování v muzikálu pochvalují? Ji Chang Wook uvedl: "Jsem hrdý na to, že jsem součástí tak významného projektu. Díky tomuto představení uvidíte, jak se žije v armádě. Chci, aby lidé viděli naše výkony, mysleli na hnutí za nezávislost a cítili emoce, které museli cítit i naši předkové."

Muzikálový herec Go Eun Sung řekl: "Zatím jsem vystoupil jen několikrát, ale myslím, že je to dobrá příležitost ukázat mladým lidem v Jižní Koreji jejich historii a minulost. Chci, aby byli hrdí na to, že jsou občany Korejské republiky, a aby se dozvěděli více o historii své země. Jsem hrdý na to, že jsem součástí tohoto projektu jako voják, jenž slouží vlasti."

Herec Kang Ha Neul prohlásil: "Je to moc dobrý projekt. Jsem na něj hrdý. Byl jsem součástí původního obsazení a měl jsem dobrý vztah s Ji Chang Wookem. Když se přidali Go Eun Sung a Onew, našla se příležitost vytvořit nové vztahy. Přídavek je stejně zábavný jako původní představení."

Jo Kwon si ve své roli také libuje, neboť přiznal: "Je mi ctí, že se mohu na tomto díle podílet. Vzpomínám si, jak jsem viděl Kang Ha Neula hrát Palda. Proléval slzy. Teď mám hrát tu stejnou roli a předat lidem stejné emoce. Přídavek neuvádíme dlouho, přesto jsem se důkladně připravoval."

Kim Sung Kyu z Infinite řekl: "Je to velká pocta, když se můžete zúčastnit takového projektu jako voják Korejské republiky. Úžasná režie, hudba, choreografie, akce a vášeň - to je v tomto muzikálu klíčové! Doufám, že tuto show navštíví co nejvíce lidí, kteří budou ve svých srdcích cítit stejnou vášeň jako my."

Onew ze SHINee nakonec doplnil: "Ostatní herci mi hodně pomohli. Proto jsem byl schopen se s nimi sladit. Díky tomuto muzikálu bych se rád setkal s mnoha fanoušky a diváky. Připojil jsem se jako nový člen, ale původní herci vytvořili tak pevný základ, že jsem se mohl bez problémů zapojit."

Přídavek se poprvé uváděl 5. března v BBCH Hall v seoulském Kwanglim Art centru a diváci si jej budou moci užívat až do 21. dubna. Režii mají na svědomí Kim Dong Yeon a Park Jung Ah, choreografii Chae Hyun Won a bojová umění Seo Jung Joo.


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9