[AKTUALIZOVÁNO] Debut skupiny TXT nám klepe na dveře!

17:30 | 02.03.2019 Xiunka 0
Debut nové skupiny TXT z Big Hit Entertainment nám už klepe na dveře. Pojďme se společně ohlédnout za zveřejněnými teasery.
TXT
TXT FOTO: screenshot z video teaseru
Společnost Big Hit Entertainment nedávno představila všech pět členů nové chlapecké skupiny TXT neboli Tomorrow X Together, kterými jsou Yeonjun, Soobin, Hueningkai, Taehyun a Beomgyu. O chlapcích se více dozvíte zde. Skupina bude debutovat 4. března prostřednictvím alba The Dream Chapter: STAR.

Jelikož každý debut nebo hudební comeback je spojen s vydáváním nejrůznějších teaserů, pojďme se společně podívat na lákadla nové skupiny TXT. Po představení jednotlivých členů byl zveřejněn úvodní film 'What do you do?' následovaný videi pojmenovanými 'Questioning Film: What do you see?'.

  
 

Jistě vás zajímá logo nové skupiny. Společnost Big Hit Entertainment jej fanouškům ukázala prostřednictvím videa, kterým také oznámila název debutového alba. Členy jsme si po vzhledové stránce již prohlédli, co takhle jejich hlas? I na toto společnost myslela. Zveřejnila krátká videa pojmenovaná 'What do you hear?', ve kterých každý člen pronese pár slov. Tvář členů je zahalena, takže kapka záhadnosti byla zachována. První člen říká: Moje ruce jsou krásné. Členové říkají, že má inteligence je mou přitažlivou vlastností. Kdo myslíš, že jsem?“. Druhý člen: V Tomorrow X Together jsem člen se vřelou povahou, ke kterému ostatní členové mohou přistupovat pohodlně. Z toho, co bylo pro mě nejobtížnější z období tréninku, jsem zvládnul vše, málo spánku nebo tanec, ale opravdu jsem nezvládal diety. Jsem člen, který opravdu rád jí.“ Třetí člen: Jsem srdečný člověk. To je důvodem, proč snadno nalézám přátelé. Zatímco natáčíme, jsem členem, který rád vtipkuje.“  

  

Čtvrtý člen: Opravdu mám rád hiphop a tanec. Během pravidelných hodnocení, jsem byl každý měsíc první, takže si členové mysleli, že jsem cool. Teď mě mají za roztomilého.“ Pátý člen: V Tomorrow X Together jsem ten okouzlující a roztomilý chlapec. Ostatní členové říkají, že mám mnoho různých stránek. Doufám, že dáte TXT mnoho lásky.“

 

Po nejrůznějších videích následovaly dva sety teaser fotografií. V tom prvním členové ukázali své chlapecké kouzlo. Druhý se nese v duchu zlobivých nebo roztomilých čertíků. Posouzení je na vás.

 

Podle tracklistu bude debutové album The Dream Chapter: STAR obsahovat pět skladeb, a to Blue Orangeade, Crown, Our Summer, Cat & Dog a Star’s Nap. Chlapci ještě ani nedebutovali a už překonali jeden důležitý milník. V předobjednávkách se za pouhé tři dny prodalo více než sto tisíc kusů jejich debutového alba, což je ohromující.
 
K titulní skladbě Crown byla vydána dvě teaser videa, v kterých nám chlapci dávají k nahlédnutí kousky chytlavé choreografie. Oba video teasery začínají morseovkou, kterou je hláskován název titulní skladby.

 

Po video teaserech nám nová skupina TXT umožnila poslechnout si útržky skladeb z debutového mini alba The Dream Chapter: STAR.Co říkáte na novou skupinu TXT? Zaujali vás chlapci?


ZDROJ: soompi.com
 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9