WA$$UP oznamují rozpad

11:00 | 12.02.2019 Kim LeNy 1
Dívčí skupina WA$$UP se rozpadá po téměř šesti letech na scéně. Proč se tak stalo? 
WA$$UP
WA$$UP FOTO: allkpop.com
Podle tiskových zpráv, které byly zveřejněny 10. února, se zbývající členky skupiny rozhodly ukončit své smlouvy se společností Mafia Records. Jedná se o Nari, Jiae, Woojoo a Sujin. Samotná společnost uvedla, že pro členky zbýval ještě nějaký čas, ale s ohledem na jejich budoucnost se dohodli na předčasném ukončení. Skupina debutovala se sedmi členkami v roce 2013 se singlem 'Wassup', který byl poměrně populární taneční videoklip, který obsahoval twerk.
 
Poslední comeback měla skupina, jakožto čtyřčlenná, na jaře v roce 2017 se skladbou Color TV. Nada, Jinju a Dain skupinu opustily těsně před comebackem, proč? Více o jejich odchodu si můžete přečíst zde
 
Skupina vydala několik alb a i samotné členky měly příležitost se ukazovat individuálně v různých programech. Nada se jakožto rapperka skupiny zúčastnila třetí řady Unpretty Rapstar a Nari účinkovala v projektu The Unit. Sujin byla zase úspěšná jako herečka, zahrála si mořskou pannu v dramatu 'A Korean Odyssey'. 

Je to škoda, ale doufáme, že ještě členky někde zahlédneme. Zatím můžeme sledovat Nadu jako sólistku na jejím YouTube kanále. Máme tu nějaké fanoušky téhle skupiny? Držte holkám palce i do budoucna. 

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49,1%
Japonsko
38,2%
Vietnam
4,7%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9